Apie Mane

Apie Donatas Rimkus Vestuviu Fotografas, Vestuviu fotografas Vilniuje, fotografo paslaugos

„Fotografuoti Jūsų Vestuves Yra Mano Likimas“

 

Apie Mane.Profesionalus Vestuvių Fotografas Donatas Rimkus

*

 
Gimiau 1984 m. liepos 27 d. Panevėžyje, o užaugau Anykščių krašte, miškingoje vietovėje. Tai turėjo įtakos vystytis meniškam jausmui, paauglystėje kuriant eilėraščius.

 

Po to patraukė kompiuterių technika ir iš to entuziazmo baigiau kompiuterių technikos inžinieriaus bakalaurą. Atvykęs į sostinę pradėjau dirbti pagal specialybę, tačiau bėgant laikui nesijaučiau pilnavertis sieloje, nes nuo gimimo jau turėjau kinematografo akį ir kompozitoriaus klausą, todėl 2011m įsigijau pirmąją fotokamera.

*

Viskas prasidėjo nuo 50 asmeninių fotosesijų. Tuomet kai pradėjau fotografuoti porų fotosesijas, bei pirmąją Vestuvinę fotosesiją – nusprendžiau viską mesti ir pradėti profesionalaus vestuvių fotografo karjerą.

 

Vėliau mano darbus pamatęs fotoguru Romualdas Vinča parodė kelią, kur turiu tobulėti. Ir  poros valandų apsilankymo pas jį, po pusės metų, tapau portretinės fotografijos fotomeistru, pritaikant žinias tiek komercinėje, tiek meninėje fotografijoje…

*

Jau 8-erius metus dirbantis šį darbą, nufotografavęs daugiau nei 200 vestuvinių fotosesijų, supratau, kad sėkmė priklauso ne tik nuo fotografijos žinių, fototechnikos naujovių, bet ir nuo bendravimo su žmonėmis, tavo charizmatiškumo, kurį per gyvenimo patirtis ugdome kiekvienas.

 

Šiuo metu vis daugiau žmonių, ne tik Lietuvoje, bet ir iš kitų pasaulio kampelių, pastebi mano darbus  ir nori sužinoti mano fotografijos šedevrų paslaptis, todėl apėmė noras sukurti hibridinės fotografijos mokyklą, kurioje mokau žmones ne tik naujų fotografijos žinių, bet ir videografijos pamatų kūrybos.

*

Ir visiškai nesvarbu kuo Jūs fotografuojate, ar filmuojate: telefonu, planšete, sisteminiu, ar veidrodiniu aparatu – galiu išmokyti žmones ne tik maksimaliai išnaudoti savo turimą technika, bet ir apdoroti, redaguoti gauta medžiaga, bei pateikti ją kaip finalinį produktą.

 

Fotografijos kursai trunka puse metų, todėl pakankamas laikas, kad kiekvienas mokinys taptų fotografijos meistru. Panaudodamas žinias ne tik savo poreikiams, bet ir versle. Kiekvienas mokytojas turi ne tik būti kantrus, dėmesingas, bet ir norintis, kad jo mokinys jį pralenktų, evoliucionuotu įgytas žinias pagal savo unikalų braižą.

*

Pabaigai, norėčiau pasidalinti nuoroda apie mane, kurioje talpinami  mano darbai,  kurie  vertinami kitų garsių pasaulio fotografų:

 https://500px.com/Turbofotografas

*

Populiarumas:  – http://www.bescouted.com/member/33993052/Donatas-Rimkus/photographer/ ir Projektai

*

Apie mano darbus – Youtube kanalas: http://www.youtube.com/Turbofotografas 

*

Daugiau Apie Mane, pasiekimai:

*

Skambinti Dabar