Apie mane

Apie vestuvių ir stiliaus fotografą.Apie mane.Vestuvių fotografas.Biografija.2011m.Turbofotografas
 

Profesionalus Grožio Ir Stiliaus, Vestuvių Fotografas

Donatas Rimkus

 

 

Gimiau 1984 m. liepos 27 d. Panevėžyje, o užaugau Anykščių krašte, miškingoje vietovėje. Tai turėjo įtakos atrasti savyje menišką sielą, laikant fotokamerą rankose. Ir štai 2011m. liepos 15d. lemiamas starto momentas, kada fotografija tapo ne tik hobiu, bet ir darbu, kuris teikia malonumą. Iki tol nesupratau, ką reiškia eiti  į darbą, kaip į šventę.
 
Mane patraukė portretinė fotografija, o giliau  – portreto anatomija, kurios taisyklės pagelbėja pabrėžti ne tik žmogaus grožį, bet ir jo vidinį pasaulį (sielą), emocijas, išgyvenimus. Todėl man svarbu ne tik techninis atlikimas fotografijoje, bet ir jausmas, kurį ir stengiuosi parodyti savo darbuose, kurie atskleistų „Aš esu Aš“ tematiką. O kituose norisi pafantazuoti, prikelti pasakų personažą, legendinę būtybę, bet neprarandant natūralumo pojūčio.
 
Hobis: Peizažų, laukinės gamtos, macro, kelionių, gatvės fotografija. Taip pat kinografija, nes patinka filmuoti, darau videomontažą, kuriu trumpus meninius filmukus ir nemokamai dovanoju savo klientams. Viso to įkvėpimas kinas ir filmų garso takeliai.
 
Stilius: Mano darbuose dominuoja „True Fantasy“, „Classic“ „Fashion“, „Beauty“ stiliai. Dažnai dirbu su klasikiniu objektyvu, norėdamas atkurti klasikines spalvas ir fono piešinį.
 
Norėčiau pasidalinti nuoroda, kurioje talpinami  mano darbai,  kurie  vertinami kitų garsių pasaulio fotografų:  https://500px.com/Turbofotografas
 
Populiarumas:  – http://www.bescouted.com/member/33993052/Donatas-Rimkus/photographer/ ir Projektai
 
Pasiekimai:

 
Ačiū už dėmesį!