Apie mane

 

Profesionalus  Vestuvių Foto-Videografas

Donatas Rimkus

 

 

Gimiau 1984 m. liepos 27 d. Panevėžyje, o užaugau Anykščių krašte, miškingoje vietovėje. Tai turėjo įtakos vystitis meniškam jausmui, paauglystėje kuriant eilėraščius.

 

Vėliau patraukė kompiuterių technika ir iš to entuziazmo baigiau kompiuterių technikos inžinieriaus bakalaurą. Atvykęs į sostinę pradėjau dirbti pagal specialybę, tačiau bėgant laikui nesijaučiau pilnavertis, kažko giliai širdyje trūko.

 

Viską pakeitė kai 2011 metais įsigijau pirmą fotokamerą, „muilinę“ – “Fujifilm HS25EXR”, ir tariau sau jei mano nuotraukos patiks klientams – pirksiu profesionalią techniką. Taip ir įvyko!

 

Pirmasis mano veidrodinis aparatas buvo “Nikon D7000”.Vėliau pakeitė „Nikon D7100“. Po to perėjau į pilną kadrą su „Nikon D3“ir „D600“.Nikon objektyvus pakeitė fiksuoto židinio „Sigma ART“ ir „Samyang“ objektyvai – su nano kristalų danga, todėl mano klientai visuomet gauna skaidrias fotografijas.

 

Visuomet ieškau savo darbuose naujų spalvų ir minčių, panašių į pasakų knygą.

 

Po kelių metų teko apsilankyti į individualius kursus pas fotomeistrą Romualdą Vinčą, kuris nebuvo mano mokytojas, tačiau parodė kelią, kur turiu tobulėti. Ir  poros valandų apsilankymo pas jį dėka po pusės metų tapau portretinės fotografijos fotomeistru ir maišyti meninę fotografija su „Fashion“ žanru, pritaikant tiek Vestuvėse, tiek portretuose.

 

Stilius: Mano darbuose dominuoja „True Fantasy“ stilius (“FineART”, „Fashion“, „Beauty”).

 

Praėjus 6 karjeros metams nuo pirmos kameros įsigijimo, pradėjau fotografuoti ir filmuoti iš paukščio skrydžio su bepiločiu orlaiviu „DJI Phantom“. Taippat Susipirkau „Panasonic“ techniką, reikalinga pradėti ir Vestuvių video operatoriaus karjerą, nes kinematografija  mane nuo pat pradžių įkvėpė fotografijos idėjoms.

 

Vėliau pats pradėjau vesti fotokursus naujokams ir pažengusiems atverdamas duris „facebook“ grupėje „Nekomercinė Foto-video Mokykla“. Taippat subūriau bepiločių orlaivių savininkų bendruomenę – „Dronistai ART“, kurioje entuziastai, naujokai ir mėgėjai deda savo fotografijas ir video iš paukščio skrydžio.

 

Šiuo metu teikiu ir foto-video paslaugas. Kadangi technologijos nestovi vietoje ir dauguma kolegų lengvinasi fotokuprines pereidami prie sisteminių aparatų, kurie pasivijo veidrodinius, bei aplenkė tam tikrom technologijomis, palengvinusiomis ir darbą, ir fotokuprinę, todėl artimiausiu metu planai pereiti prie „Fujifilm“ sistemos, kuri pakeistų „Nikon“.

 

Norėčiau pasidalinti nuoroda, kurioje talpinami  mano darbai,  kurie  vertinami kitų garsių pasaulio fotografų:  https://500px.com/Turbofotografas

 

Populiarumas:  – http://www.bescouted.com/member/33993052/Donatas-Rimkus/photographer/ ir Projektai

Youtube kanalas: http://www.youtube.com/Turbofotografas

Pasiekimai:

Ačiū už dėmesį!