Asmeninė Fotosesija

Asmeninė fotosesija. Klasikinė stiliaus fotografija

SL – išjungti/įjungti slideshow rėžimą;

FS – Žiūrėti galeriją per visą ekraną.

asmeninė fotosesija tick. Grožis, kuris reikalauja aukų.

Klasikiniai portretai yra vienas iš mano varikliukų. Maišymas meninę su šiuolaikinė grožio fotografiją portretui ne tik suteikia fizinio patrauklumo, bet kaip sakoma, gražiame kūne turi gyventi graži siela. Pradedant nuo akių – baigiant kūno geometrija.

1856 metais atsirado mados (stiliaus) fotografija. Darant šio žanro portretą, akcentuojamas drabužis, papuošalai, įvairiausi priedai (akcentai), makiažas pirmame plane, o žmogaus siela pasilieka antrame. Todėl kadravimas neretai pasitaiko ties sąnariais, nes žmogus čia nėra svarbus akcentas.

*

Aš stengiuosi vaizduoti žmogaus sielą ir mados fotografijoje, kadangi nedarau nuotraukų žurnalams, o žmonėms, kurie mėgsta gražiai rengtis ir jie nori matyti ne tik savo stilių, bet ir sielos spindesį, gyvenimo būdą. Tą suteikia mano asmeninė fotosesija.

Daugelis painioja stiliaus fotografiją su glamūrine, kuri labiau akcentuoja fotomodelį nei aprangos stilių.

*

Mados fotografijos rūšys

Yra trys mados fotografijos stiliai: kataloginė, redakcinė ir „high fashion“.

Kataloginė stiliaus fotografija yra daugiau informacinio pobūdžio, parodanti kas slepiasi fotomodelio spintoje. Nuotaika joje yra prislopinama, jog neblaškytų dėmėsio nuo dėvimo drabužio, makiažo, papuošalų.

Redakcinė arba reportažinė stiliaus fotografija jau atskleidžia daugiau apie žmogų, jo gyvenimo būdą, paliečia ir dalelę sielos, kuri labiau pasireiškia fotografuojant toli nuo studijos. Derinamos aplinkos detalės, koloritas su pozuojančiu fotomodeliu.

„High fashion“ fotografijoje parodoma prabanga, kiek išleidžiama tam pinigų. Tai vieta, kur vaizduojama mintis su labai brange akcentuojama detale, kad visas dėmesys būtų sutelktas į vieną galingą vaizdą.

Mados fotografijoje darbas su modeliais gali būti šiek tiek varginantis, nei portretinėje fotografijoje, kadangi čia turi būti vaizduojama istorija.

*

Didelį rezultatą lemia fotografo ryšys su fotomodeliu. Niekada negalima liesti modelio be leidimo, juk visatos dėsniuose yra taip, jog visada prieš padedant žmogui mes atsiklausiame. Labai svarbios aukštų vibracijų nuotaikos, todėl neskubu traukti fotoaparato iš kuprinės. Apie 10-20 minučių pabendraujame, pasivaikštome, išgeriame kavos, sužinome daugiau apie vienas kitą. Tik tada šalia manęs žmogus jaučiasi atsipalaidavęs, savimi ir bendrauja kaip su geru pažįstamu. Tą suteikia mano asmeninė fotosesija.

*

Asmeninė fotosesija. Stiliaus fotografija

Skambinti Dabar