Krikštynų fotografas

Krikštynų fotografas. Gražiausios akimirkos

*

„Tu tyra ir trapi asmenybė,
Dar nei melo, klastos nežinai.
Tavo vaikiškas mažas pasaulis
Tegul būna ilgai, dar ilgai….“

*

SL – išjungti/įjungti slideshow rėžimą;

FS – Žiūrėti galeriją per visą ekraną.

Krikštynų fotografas. Apie Krikštą

*

Mano fotografijose visada vaikai šypsosi ir nėra įsitempe, kadangi susitikęs su jais pirmą kartą aš susidraugauju, parodau dėmesį ir kaip suaugęs žmogus fotografuojamas, taip ir vaikas jaučiasi įvertintas – tuomet jau galima pradėti fotografuoti šventę be streso vaikams ir suaugusiems. Visada anksčiau atvykstu, nei fotosesijos laikas, kurį ir skiriu abipusiam susipažinimui.

Fotografavimo metu stengiuosi, kad vaikas naturaliai atkreiptų dėmesį į objektyvą. Jeigu tas nepavyksta – tuomet pasinaudoju varpeliu arba jiems labai svarbiu žaisliuku. Tuomet dėmesys būna į objektyvą bendraujant naturaliai, su šypsena, todėl nereikia,kad tėveliai ar seneliai bandytu priverstinai atkreipti vaiko dėmesį. Juk vaikai jaučia suaugusiųjų energetiką, greitai pavargsta, pasijute fotografuojami per prievartą. Kuo daugiau bus laisvės – tuo vaikas supras jog tai, tarsi pramoga, šventė.

*

Kad nuotraukos būtų įvairesnės stengiuosi, kad ne tik nuotraukos būtų statytinės su kiekvienu žmogumi laikančiu vaiką ant rankų, bet ir pafotografuoti jį iš šalies, kai jis užsiėmes, žaidžia. Tada naturaliai jis pažvelgia pro objektyvą šypsodamasis džiaugsmingai, todėl geriausias fotografavimo stilius tuo momentu – reportažinis. Tokiu būdu ir išgaunu reikalingas emocijas, detalės. Labai myliu naturalią šviesą, o blykstę panaudoju tik labai tamsioje bažnyčioje ( kur tikrai labai reikia). Fotografijas gausite po mėnesio.

*

Kas yra Krikštas?

Kai kunigas bažnyčioje Jūsų paklaus, ko reikalaujate iš bažnyčios – vienareikšmiškai atsakome – „Krikšto“. Tik šio sakramento dėka ,vaikelis gauna apsaugas – angelą sargą ir tampa dvasiniame ryšyje ne tik su tėveliais, krikštotėvais, bet ir seneliais, protėviais. Krikštatėviai turi padėti ugdyti vaiko tikėjimą ir bendruomeniškumą. Visa gyvenimą lydėti sunkumuose, laimėje, džiaugsme.

Nepamirškite atsinešti: Vaiko gimimo liudijimą, Krikšto žvakę, Baltą Krikšto rūbą, Krikštatėvių asmens dokumentus. Svarbiausia, gerą nuotaiką!

*

Pabaiga. Krikštynų fotografas lauks Jūsų. Daugiau apie fotografiją ir mane.

Krikštynų fotografas tick.Nuostabiausia krikštynų fotosesija už prieinamą kainą

Skambinti Dabar