Videogalerija

Videogalerija, kuri supažindins Jus su mano video darbais:

videogalerija tick, sviecia nakti ir ne tik, video operatoriaus keliones

Ankstesniais laikais fotografija ir videografija buvo laikoma dailės mokslų šaka, tačiau evoliucionuojant kūrėjų darbams ji tapo kinematografijos šaka. Todėl didelę reikšmę žinioms ir įkvėpimui duoda kino filmų peržiūros ilgais žiemos vakarais.

Įdomiausiais kinofilmo momentais dažnai sustabdau ir išanalizuoju kompoziciją, darbą su šviesa, žaismus su spalvomis tarp filme vaidinančių aktorių ir aplinkos. Čia panašus pavyzdys, kai dailininkai eina semtis įkvėpimo po fotografijos parodas, o fotografai papildomai semiasi idėjų po dailės parodas arba pasidžiaugti mano videogalerija.

Taigi kokių įrankių reikia profesionalaus videografo karjerai pradėti? Džiaukis savo videogalerija!

Populiariausios šiuo metu yra „Panasonic GH5“ arba „Sony A7iii“ sistemos. Objektyvų ir svorio pasirinkime, funkcionalume, kainos ir kokybės santykyje išlošite su „Panasonic G80“ sistema ir „Leica 15mm f1.7“ + „Olympus 45mm f1,8“ objektyvais bei „Rode“ mikrofonu.

Kas nori geresnės kokybės prasto apšvietimo sąlygomis, vaizdo 3D gylio, detalumo, bei išnaudoti kameros privalumus fotografijoje – tada rekomenduoju „Sony“ sistemą su „Zeiss“ objektyvais. Kainos prasme bus ženkliai brangiau, tačiau turėsite universalią hibridinę foto-video kamerą.

Šiuo metu naudoju „Panasonic G80“ sistemą videoprojektams ir „Nikon D750“ – fotografijos. Tačiau netolimoje ateityje mano fotokrepšyje šią techniką pakeis „Sony A7iii“ su „Sony Zeiss Distagon T* FE 35mm f1.4 ZA “ objektyvu ir Sony A7Riii su „Zeiss Batis 85mm f1.8“.

Su šia sistema galima tapti universaliais savo turinio kūrėjais ir kasmet tobulėjant technologijoms mes gausime vis daugiau galimybių fotografijos ir videografijos srityje.

Fotografuojant iš aukštai Jums prireiks drono. Pradėkite mokytis skraidyti po savo kambarį, nuo pigaus, delne telpančio, kad išmoktumėte visas valdymo subtilybes, o vėliau jau šiek tiek didesnį, pvz „DJI Tello“ , su kuriuo mokysitės skraidyti lauke „DJI“ programėlės telefone pagalba. Nes žmonės iš karto įsigiję brangų produktą susilaukia brangių nemalonumų su kritimais. Kai viską išmoksite – sekantis Jūsų pirkinys priklausys nuo poreikių ir galimybių. Jei keliaujate – „DJI Mavic Air“, o jei norite profesionalios kokybės šuolio – „DJI Phantom 4 Pro“ arba kompaktišką – „Mavic Pro 2“

Skambinti Dabar