Ar esate užkluptas visuose vestuvių šventės renginiuose, kuriuos galite surengti prieš didžiąją dieną?

Tai vienas nuostabiausių vestuvių dalykų: tai ne tik vienas diena, kurios turite laukti – yra keletas įdomių progų ir ypatingų dienų, kurias turėsite suplanuoti ar tiesiog dalyvauti (ak, garbės svečio privilegijos) per savo užsiėmimą. Jei galėsite leisti sau mėgautis kiekvienu iš jų ir kiek įmanoma labiau apsimesti nuotaka, galbūt net neturėsite bliuzo po vestuvių, kai viskas bus padaryta. #BrideOut ✌

Jūs tikriausiai gerai žinote tradicinius renginius, tokius kaip sužadėtuvių vakarėlis ar vestuvių dušas, bet kaip su porų dušu? Arba nuotakos pietūs? Ar tie yra jūsų radare? Jei ne, laikykite tai savo vestuvių ir vakarėlių žodynu. Taip, mes vis dar esame pandemijos viduryje, todėl švenčiame asmeniškai ne visada bus įmanoma, bet tai gerai, daugelį šių įvykių galima optimizuoti kaip virtualias patirtis (ir iš tikrųjų jie taip gali būti dar geresni).

Atsižvelgdami į tai, kad dauguma jūsų, skaitančių tai, kažkada buvote žurnalų knygoje viktorinos gerbėjai (ir (arba) ar gerai žinote „Buzzfeed“ viktoriną TIKRAI), manėme, kad būtų smagu atlikti vieną iš savo. Apibendrinkite šventę ar aplinkybes, kurios, jūsų manymu, pateikiamos kartu su šiais specialiais įvykių paaiškinimais. Kai kuriuos įtraukėme „Style Me Pretty Shop“ taip pat pakeiskite tai, kas geriausiai atitinka nuotaiką, taigi kelyje turėsite keletą patarimų.

Tęskite „Style Me Pretty“ skaitymą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *