Aš nesutinku

Po mūsų nenatūralios nuorodų aptikimo  paleidimo praėjusią savaitę daugelis žmonių paklausė, ar jie turėtų atsisakyti nuorodų „NE-FOLLOW“.

Trumpas atsakymas yra tas, kad nėra tikslaus atsakymo apie tai.

Šiuo klausimu yra dvi pagrindinės, prieštaringos nuomonės:

  1. Ne . Neturėtumėte atsisakyti nuorodų „Nesekti“, nes „Google“ sako, kad jiems neperduoda jokių reitingų sulčių. [„GOOGLE“ PATVIRTINTA]
  2. Taip . Turėtumėte atsisakyti nuorodų „Nesekti“, nes jos gali būti sukurtos naudojant nenatūralius metodus ir jos gali būti įtrauktos į nenatūralų nuorodų rinkinį.

1. Kodėl neturėčiau atsisakyti nuorodų „Nesekti“?

Visų pirma yra oficialus „Google“ atstovas, kuris tai patvirtino. Jo vardas yra John Muller ir jis yra „Google Switzerland“ žiniatinklio valdytojų tendencijų analitikas.

Štai ką Jonas sako apie tai:

 

Čia pateikiamas nuorodos „ Nesekti“ apibrėžimas iš „Google“ bendrųjų gairių:

 

 „Nesekti“ suteikia galimybę žiniatinklio valdytojams pranešti paieškos sistemoms „Nesekti šiame puslapyje esančių nuorodų“ arba „Nesekti šios konkrečios nuorodos“.

 Svarbi pastaba: jei nenatūralų nuorodų aptikimą naudojate kognityviniu būdu, norėdami filtruoti nuorodas, kurių nereikia sekti, turėtumėte tiesiog pritaikyti filtrą „Nesekti“ ir dirbti tik „Nuorodų sekti“ segmente.

2. Kodėl turėčiau apsvarstyti galimybę nesilaikyti nuorodų?

Nieko čia nepatvirtinta … tik kai kurie niūniuoja

1. Ne sekti nuorodos galbūt perduodant reitingavimo sultis kai kuriais atvejais ir ten pat yra, kai tyrimai , įrodantys, kad.

2. „Google“ ne visada sako „teisingus“ dalykus. Neigiamas SEO veikia daugelį metų, tačiau „Google“ gairės tai griežtai paneigė. „Google“ prieš kurį laiką pakeitė jų formuluotes, kad atspindėtų galimybę, jog kažkas kitas gali paveikti jūsų reitingus.

3. Ką apie „nuorodų kūrimo“ kampanijas, skiedžiančias natūralumo signalus, naudojant nuorodų nesekimo gavimą.

Lažinuosi, kad dabar esi sutrikęs. Vis dar lieka klausimas:

Ar turėčiau atsisakyti nesekti nuorodų?

Seifo statymas būtų vadovautis „ Google“ patvirtintu patarimu ir atsisakyti tik nuorodų „do-follow“. Jei domenas siunčia nenatūralias nuorodas „do-follow“ ir „not follow“, tiesiog paprašykite, kad ten būtų atsisakyta viso domeno.

Žmonės pranešė apie sėkmingas pasveikimo istorijas abiem atvejais, todėl manau, kad jūs niekuo nerizikuojate.

 

Kokia jūsų nuomonė šia „paini“ tema?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *