ASMENINĖ FOTOSESIJA

ASMENINĖ FOTOSESIJA

*

Asmeninė fotosesija: „Mada ateina ir praeina, o stilius yra amžinas”,Yves’as Saint Laurent’as.

*

Asmeninė Fotosesija, kaip ir klasikiniai portretai, yra vienas iš mano stiliaus varikliukų. Maišymas meninę fotografija su šiuolaikinė grožio ir mados fotografiją portretui ne tik suteikia fizinio patrauklumo, bet kaip sakoma, gražiame kūne turi gyventi graži siela. Pradedant nuo aplinkos – baigiant kūno geometrija.

1856 metais atsirado mados (stiliaus) fotografija. Darant šio žanro portretą, akcentuojamas drabužis, papuošalai, įvairiausi priedai (akcentai), makiažas pirmame plane, o žmogaus siela pasilieka antrame. Todėl kadravimas neretai pasitaiko ties sąnariais, nes žmogus čia nėra svarbus akcentas.

*

Aš stengiuosi vaizduoti žmogaus sielą ir mados fotografijoje, kadangi nedarau nuotraukų žurnalams. Žmonėms, kurie mėgsta gražiai rengtis ir nori matyti ne tik savo stilių, bet ir sielos spindesį, gyvenimo būdą. Tą suteikia mano asmeninė fotosesija Vilniuje.

Daugelis painioja stiliaus fotografiją su glamūrine, kuri labiau akcentuoja fotomodelį nei aprangos stilių.

*

STILIAUS FOTOSESIJA. “HIGH FASHION”

*

Yra trys Stiliaus Fotosesijos rūšys: kataloginė, redakcinė ir “high fashion”.

Kataloginė stiliaus fotografija yra daugiau informacinio pobūdžio, parodanti kas slepiasi fotomodelio spintoje. Nuotaika joje yra prislopinama, jog neblaškytų dėmėsio nuo dėvimo drabužio, makiažo, papuošalų.

Redakcinė arba reportažinė stiliaus fotosesija jau atskleidžia daugiau apie žmogų, jo gyvenimo būdą, paliečia ir dalelę sielos, kuri labiau pasireiškia fotografuojant toli nuo studijos. Derinamos aplinkos detalės, koloritas su pozuojančiu fotomodeliu.

“High fashion” fotografijoje parodoma prabanga, kiek išleidžiama tam pinigų. Tai vieta, kur vaizduojama mintis su labai brange akcentuojama detale, kad visas dėmesys būtų sutelktas į vieną galingą vaizdą.

Stiliaus Fotosesijoje darbas su modeliais gali būti šiek tiek varginantis, nei portretinėje fotografijoje, kadangi čia turi būti vaizduojama istorija. Stiliaus Fotosesija Vilniuje Ir visoje Lietuvoje.

*

MADOS FOTOGRAFIJA. ASMENINĖ FOTOSESIJA

*

Didelį rezultatą mados fotografijoje lemia fotografo ryšys su fotomodeliu. Niekada negalima liesti modelio be leidimo, juk visatos dėsniuose yra taip, jog visada prieš padedant žmogui mes atsiklausiame. Labai svarbios aukštų vibracijų nuotaikos, todėl neskubu traukti fotoaparato iš kuprinės. Apie 10-20 minučių pabendraujame, pasivaikštome, išgeriame kavos, sužinome daugiau apie vienas kitą. Tik tada šalia manęs žmogus jaučiasi atsipalaidavęs, savimi ir bendrauja kaip su geru pažįstamu. Tą suteikia mano asmeninė fotosesija Vilniuje.

*

 

asmeninė fotosesija stiliaus. Grožis, kuris reikalauja aukų.

ASMENINE FOTOSESIJA | STILIAUS FOTOSESIJA | MADOS FOTOGRAFIJA | FOTOSESIJA VILNIUJE 

Skambinti Dabar