Atgalinės nuorodos katalogas

Net ir po „Penguin“ pasaulyje gerai suplanuota nuorodų kūrimo kampanija paprastai apima žiniatinklio katalogų nuorodas. Svarbiausia įsitikinti, kad pateikiate savo svetaines kokybės katalogams.

Kokybės katalogo kontrolinis sąrašas

Štai keletas būdų, kaip patikrinti katalogą, kad sužinotumėte, ar jis gerai tinka jūsų nuorodų kūrimo strategijai.

Domeno valdžia

Pirmiausia norėsite įsitikinti, kad katalogai, kuriuos pasirenkate kurdami nuorodas į savo svetainę, turi gerą domeno valdžią, „Google PageRank“ ir bet kokią kitą metriką, kurią labiausiai vertinate. Kuo stipresnis katalogų domenas, tuo geresnė atgalinė nuoroda.

Autoritetingos atgalinės nuorodos

Ar autoritetingos interneto svetainės nurodo jūsų pasirinktą katalogą? Tai rodo, kad katalogas ne tik atpažįsta, bet ir sulaukia srauto.

Talpyklos ir indeksuoti puslapiai

Ar jūsų nuoroda bus įtraukta į indeksą „Google“ paieškoje ir išsaugota talpykloje? Būtinai patikrinkite atlikdami greitą svetainę: domain.com/category/page and cache: domain.com/category/page query. Tai gali neveikti naujesnėms kategorijoms, tačiau jei atrodo, kad tai yra gerai nustatyta su keliomis nuorodomis, turėtumėte pastebėti, kad ją aplankė „Google“ paieškos robotai.

Išeinantys LInks

Viena iš priežasčių, kodėl DMOZ yra tokia vertinga nuoroda, yra ta, kad į ją taip sunku patekti. Kataloguose, į kuriuos pateikiate savo svetainę, turėtų būti atliekamas griežtas moderavimo procesas, neatsižvelgiant į tai, ar mokate, ar ne. Jei katalogas nurodo nuorodas į blogas svetaines, tada jūs norite pridėti nuorodą.

Pirmojo puslapio galimybės

Paprastai konkrečios katalogų kategorijos pirmajame puslapyje bus aukščiausi reitingai, autoritetas ir srautas. Taigi norėsite įsitikinti, kad jūsų svetainė bus įtraukta į svarbiausios kategorijos pirmąjį puslapį ir kad ji liks ten. Tai gali būti verta investicijų į reklamuojamą sąrašą.

Socialinės akcijos

Patikrinkite, ar jūsų kataloge nėra socialinių tinklų. Tai rodo, kad žmonės kalba apie katalogą (tikiuosi, patenkinti klientai) ir kad katalogas gali gauti socialinį srautą kartu su tiesioginiu srautu iš persiuntimų ir paieškos sistemų.

Kokybiškas turinys

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – ar jūsų tikslinis katalogas turi savo kokybišką turinį? Tai gali parodyti „Google“, kad tai ne tik katalogas, bet ir tai, kad tai nuolat atnaujinama svetainė. Kokybiško turinio turėjimas reikštų, kad rečiau katalogas bus nubaustas ir kad jūsų nuoroda nepraras savo vertės.

Katalogų pateikimo patarimai

Pateikimas į kokybišką katalogą nėra istorijos pabaiga. Turite atlikti savo pateiktų darbų skaičių atlikdami šiuos veiksmus.

 • Pateikimas tinkamai kategorijai. Jums gali kilti pagunda siekti puslapio su aukštesne valdžia, tačiau įsitikinkite, kad jis taip pat yra aktualus.
 • Nenaudokite raktinių žodžių inkaro teksto. „Google“ jo neprireiks, jei jūsų svetainės nuoroda yra tinkamos kategorijos.
 • Varijuokite savo aprašymus. Ypač jei katalogas yra specifinis nišai, įsitikinkite, kad aprašymas atitinka auditoriją, kuri naršytų katalogą.
 • Naudokitės visomis parinktimis. Kai kurie katalogai leidžia naudoti papildomas gilias nuorodas, ilgesnius aprašymus ir socialinius saitus. Gaukite pinigų, naudodami juos visus.

Katalogų kuponų kodai

Kadangi tikriausiai esate pasirengęs pradėti teikti savo svetaines katalogams, pateikiame kelis kuponų kodus, kurie jums bus naudingi. Visi šie katalogai turi mažiausiai 60 domenų įgaliojimų.

 • „Directory Journal“ – gaukite 20% nuolaidą visiems skelbimams naudodami kupono kodą DJ20GM.
 • „Alive Directory“ – gaukite 20% nuolaidą visiems skelbimams su kupono kodu ADC2013.
 • „Abilogic“ – gaukite 15% nuolaidą aukcionams su kupono kodu ABIKEY13.
 • „Jasmine Directory“ – gaukite 30% nuolaidą aukcionams naudodami kupono kodą JD2013.
 • „Aviva Directory“ – gaukite 20 USD nuolaidą naudodami kupono kodo augimo žemėlapį.
 • „Hot vs. Not Directory“ – gaukite 20% nuolaidą aukcionams su nuolaidos kodu GM20HVN.
 • „Ezilon Directory“ – gaukite 30% nuolaidą su nuolaidų kodais s1z8v, jei mokate buteliuką „PayPal“ ir „SMV8Z“, jei mokate kredito kortele.

Kokie jūsų mėgstamiausi katalogai? Prašau pasidalinti komentaruose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *