automobilių stovėjimo aikštelė

Ši automobilių stovėjimo aikštelė naktį paverčiama saugiu prieglobsčiu benamiams

Benamystė yra problema, kuri visada buvo svarbi mūsų pasaulyje. Daugelis žmonių neturi namų dėl ligos ar dėl to, kad neteko darbo. Jie turi blogą sveikatą ir negali pradėti dirbti, todėl negali sumokėti už gydytoją, todėl tai yra nesibaigianti kilpa.

Benamiai neturi kur eiti, todėl jie miega gatvėse, prisidengdami laikraščiais ar kartoninėmis dėžėmis, knaisiodamiesi po šiukšliadėžes ieškodami maisto ar šiltesnių drabužių.

Vaizdo kreditai: „ Beddown“

Matydama šias siaubingas „gyvenimo“ sąlygas, Australijos labdaros organizacija „Beddown“ nusprendė padėti šiems vargstantiems žmonėms. Jie sugalvojo nuostabią idėją sukurti prieglaudas tose vietose, kurios naktį yra laisvos – pavyzdžiui, automobilių parktronikai stovėjimo aikštelėse! Organizacija paprašė vieno didžiausių automobilių stovėjimo aikštelių operatorių „Secure Parking“ ir jie sutiko pradėti dviejų savaičių bandymą Brisbene.

Vaizdo kreditai: „ Beddown“

Taip automobilių stovėjimo aikštelė atrodė prieš tai, kai labdaros organizacija „Beddown“ ir grupė malonių savanorių ėmėsi kurti saugią aplinką benamiams, kurie pagaliau galėtų gerai pailsėti.

Vaizdo kreditai: „ Beddown“

Labdaros organizacijos „Beddown“ įkūrėjas Normanas McGillivray’as šią idėją sugalvojo eidamas per tuščią automobilių stovėjimo aikštelę naktį, kodėl gi nepanaudojus jos kaip pastogės? Kruopščiai suplanavę, jie pagaliau įgyvendino šią idėją.

 

Vaizdo kreditai: „ Beddown“

Šios labdaros organizacijos tikslas – užimti įprastas vietas, naudojamas tik dienos metu, ir naktį jas paversti benamių prieglaudomis. Jie suteikia saugias ir saugias vietas žmonėms gerai pailsėti.

Daugelis benamių dėl savo gyvenimo sąlygų kenčia nuo miego, ir tai gali sukelti daugybę kitų problemų, tokių kaip: depresija, diabetas, hipertenzija, nutukimas, atminties praradimas, taip pat gali pakenkti pažinimo funkcijai ir sukelti alkoholio ar narkotikų vartojimą, jie taip pat nuolat rizikuoja būti užpulti ir pavogti smulkmenos, kurias jie daro.

Vaizdo kreditai: „ Beddown“

Labdaros organizacija svečiams taip pat teikė kelias paslaugas, tokias kaip gydytojai, slaugytojos, odontologai, kirpyklos. Jie suteikė jiems naujų drabužių, vietos apsivalyti ir padėjo teikti socialines paslaugas.

Vaizdo kreditai: „ Beddown“

„Mes sieksime kuo arčiau tinkamos patogios lovos, kad benamiai galėtų puikiai išsimiegoti, yra mūsų pagrindinis tikslas. Miego trūkumas yra didžiulė problema mūsų benamiams, todėl buvimas tokioje vietoje, kuri siūlo prieglobstį ir yra saugi, saugi ir patogi, manome, kad tai turės didelę įtaką tiems, kurie naudojasi „Beddown“ “- savo„ Instagram “puslapyje rašė„ Beddown “kūrėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *