Birių indeksų tikrintuvas

„Google“ indeksavimas yra vienas iš tų klausimų, kurį nedaugelis supranta iki galo, tačiau vienaip ar kitaip visiems to reikia. Kodėl aš taip sakau? Nors žinau, kad jau žinote šią informaciją, leiskite jums priminti, kad:

Kai jūsų klientai atlieka „Google“ paiešką, jie tikrai neieško žiniatinklio. Tai, ko jie ieško, yra „Google“ žiniatinklio rodyklė.

Tai reiškia, kad jei jūsų svetainę indeksuoja „Google“, potencialus vartotojas galės ją rasti vienoje iš savo „Google“ paieškų. Priešingai, jei jūsų svetainė nėra indeksuojama „Google“, tada nė viena iš jūsų naudotojo paieškų didžiajame „G“ negrąžins jūsų svetainės. Įsivaizduokite, kad internetas yra tarsi vis didėjanti viešoji biblioteka, kurioje yra milijardai knygų ir nėra centrinės kartotekų. „Google“ iš esmės renka puslapius tikrinimo proceso metu, tada sukuria indeksą, todėl tiksliai žino, kaip ieškoti dalykų. Jis labai panašus į knygos gale esančią rodyklę. Kai ieškote paprasčiausiu lygmeniu, didieji G algoritmai ieško jūsų paieškos terminų rodyklėje, kad rastų tinkamus puslapius.

Suprasdami indeksavimo svarbą ir visada analizuodami savo vartotojų poreikius, mes priėjome išvadą, kad turime sukurti funkciją, kuri padės žiniatinklio valdytojams sekti iš indeksuotų svetainių savo atgalinio ryšio profilyje. Taigi mes sukūrėme „ Google Index“ ir „Malware Check“ – sunkiai dirbamą funkciją, kuri suteikia puikių rezultatų, kurie gali būti reali pagalba kiekvienam svetainės savininkui. Pažiūrėkime, kas tai yra!

Priežastys, dėl kurių „Google“ gali pasirinkti panaikinti kai kurių svetainių indeksavimą, gali būti kelios, tačiau sutelkime dėmesį į mus šiuo metu labiausiai dominančią priežastį – bauginamą „Google“ bausmę. Teisingai, svetainės indeksavimo panaikinimas gali būti „Google“ baudimo sinonimas. Pažvelkime į žemiau pateiktą ekrano kopiją, kad priverstume vykdyti šį teiginį.

Neindeksuota = „Google“ bausmė

Svetainė universaldir.com yra interneto katalogas, kuris, atrodo, iškrito iš „Google“ malonės. Net jei ieškome pagal prekės ženklo pavadinimą, pirmasis „Google“ puslapis negrąžins jokių rezultatų, susijusių su atitinkama svetaine. Tai nėra Bermudų trikampio įvykio tipas, kai viskas atrodo paslaptingai be jokių logiškų priežasčių. Labiausiai tikėtinas scenarijus yra tas, kad universaldir.com yra „Google“ nubausta svetainė. Didelis paieškos variklis aiškiai parodė , kad pasilieka teisę laikinai arba visam laikui pašalinti svetaines iš savo rodyklės ir paieškos rezultatų, jei svetainės neatitinka „Google“ kokybės gairių arba dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, jei svetainės kenkia vartotojų galimybėms. rasti reikiamą informaciją.

Todėl labai svarbu žinoti, kad ne tik jūsų svetainė gali sukelti didelių problemų, bet ir į jus nukreipiančios atgalinės nuorodos.

Turėdamas daug neindeksuotų atgalinių nuorodų iš nubaustų svetainių, „Google“ gali priversti „perkelti“ bausmes ir indeksavimo panaikinimą į jūsų svetainę.

Kitaip tariant, turėti aiškų vaizdą apie visas savo atgalines nuorodas, žinoti ne tik, ar jos nenatūralios, ar ne, bet ir ar indeksuoti, yra tikrai svarbus dalykas besikeičiančiame SEO peizaže.

Dabar, kai turime bendrą idėją apie „Google“ indeksavimo svarbą, pažiūrėkime keletą geriausių „Google“ indeksų tikrintuvo ir kenkėjiškų programų stebėjimo funkcijos, kurią šiandien didžiuojamės, atidarymo atvejus. Leiskite man apibūdinti 3 naujos funkcijos naudojimo atvejus.

1. Nustatykite jau nubaustas svetaines, nukreipiančias į jūsų svetainę

Kaip jau minėjau anksčiau, už nubaustas svetaines, nukreipiančias atgal į jūsų svetainę, gali būti skiriama „Google“ bausmė. Tai yra labai brangi informacija, tačiau dar vertingiau yra žinoti, kokios yra tikslios svetainės. Atgalinių nuorodų skaičius ir kokybė vis dar yra puiki metrika, kurią „Google“ naudoja svetainėms reitinguoti. Kaip žinome, kai kurios atgalinės nuorodos gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Labai svarbu identifikuoti tas nuorodas , jas išanalizuoti ir išsiaiškinti, kokius geriausius veiksmus galėtumėte atlikti dėl šių nuorodų. Naudojant „Google Indexation Check“ funkciją, tik paspaudimas suteikia labai tikslų visų jūsų atgalinių nuorodų vaizdą.

Pažvelkime į žemiau pateiktą ekrano kopiją ir pažiūrėkime, kaip tai veikia praktiškai.

„Deindexed“ nuorodos „Google“

Kadangi „Google“ indeksuoja 37% visų nuorodų, nėra sunku „perskaityti“ šios svetainės ateitį. Tai nėra gerai atrodantis nuorodų profilis, todėl, jei jau nebuvo nubausta, labai tikėtina, kad ši svetainė netrukus bus.

Be to, vykdant „Google“ indeksavimo patikrą bus pagerintas nenatūralus nuorodų aptikimas . Tokiu atveju „Neindeksuota„ Google ““ bus įtraukta į diagramą „Dažniausios nenatūralios nuorodos problemos“, sukuriant dar tikslesnę analizę ir tuo pačiu padedant išsiaiškinti, kas vyksta su jūsų nuorodos profiliu. .

Nauja taisyklė pagerina nenatūralų nuorodų aptikimą

Ne tik galėsite pamatyti kai kuriuos skaičius su indeksuotų ir deindeksuotų nuorodų santykiu, bet ir įrankis leis atlikti nuodugnią šių nuorodų analizę. Pagal jūsų ilgalaikę strategiją gali būti labai naudinga sužinoti, kokio tipo svetainės yra indeksuojamos, kaip atrodo šie tinklalapiai, kokie yra pagrindiniai jų pažeidimai, susiję su „Google“ gairėmis ir pan. Kaip matote žemiau esančiame paveikslėlyje, nenatūraliai siejantys kandidatai gali būti iš žiniatinklio katalogų, tinklaraščių įrašų, forumų, šešėlinių svetainių ir sąrašas gali būti tęsiamas.

„Deindexed Sites Google“ pavyzdžiai

2. Nustatykite svetaines, kuriose užkrėstos kenkėjiškos programos

Kenkėjiška programa yra tai, su kuo nenori susidoroti nė vienas žiniatinklio valdytojas, nesvarbu, ar tai yra jo svetainė, apie kurią kalbame, ar kitos svetainės, kurios su ja susieja. Kaip mus informuoja pati „Google“ , kenkėjiška programa apima visų rūšių kenkėjišką programinę įrangą, skirtą pakenkti kompiuteriui ar tinklui. Kenkėjiškos programos yra virusai, kirminai, šnipinėjimo programos ar Trojos arklys (bet tuo neapsiribojama). Pažeidus svetainę ar kompiuterį, ją galima naudoti kenkėjiškam turiniui, pavyzdžiui, sukčiavimo svetainėms (svetainėms, skirtoms apgauti vartotojus išsiskirti su asmenine ir kreditine kortele), priglobti. Kai kurie įsilaužėliai gali net kontroliuoti įsilaužusią svetainę, gali įterpti kenkėjišką kodą (kenkėjišką programinę įrangą), gali parsisiųsti turinį iš kitos svetainės, kuri bando užpulti bet kurį puslapį peržiūrintį kompiuterį ir pan.

Tai kažkas, su kuo nenorite nieko bendra daryti, tiesa? Tačiau kenkėjiškos programos yra tikra problema, paveikianti tikrąsias svetaines ir tikrąjį verslą. Taigi, užuot sakę, kad „taip negali atsitikti jums“, ar melstis, kad tokie dalykai nepaveiktų jūsų svetainės ar jūsų atgalinių nuorodų, pažiūrėkime, kaip mes galime geriausiai nustatyti kenkėjiškomis programomis užkrėstas svetaines, nukreipiančias į jūsų svetainę.

Blogos kaimynystės atgalinės nuorodos kenkėjiškos programos

„Google“ kenkėjiškų programų patikrinimas suteikia jums informacijos apie neįtartinas svetaines, sukčiavimo ir kenkėjiškų programų svetaines. Taigi jis apima gana daug galimų klausimų, dėl kurių gali nukentėti jūsų atgalinės nuorodos. Nors tai nėra geidžiamiausi saitai, geriau žinoti ir mokėti atlikti veiksmus, nei nežinoti ir visada stebėtis, kodėl jūsų reitingai yra tokie žemi.

3. Nustatykite iš indeksuotų konkurento svetainės atgalinių nuorodų

Galbūt girdėjote tai gana dažnai, tačiau turite daug ką įgyti, jei sutelksite jėgas į santykines konkurentų silpnybes. Nepastovioje paieškos rinkoje žinoti savo konkurentų strategijas yra ne kaprizas, o pagrindinis komponentas. Masinis „Google Index Index“ tikrintuvas leidžia išsiaiškinti nuorodų sudarymo strategijas, kurias naudoja jūsų pagrindiniai konkurentai, ir padeda jums suformuoti strategiją atsižvelgiant į jų veiksmų planus. Geras žaidėjas turi mokytis iš pagrindinių konkurentų klaidų, bet ir iš jų sėkmės. Žinojimas apie jūsų varžybų indeksavimo nuorodas yra puiki įžvalga ir visapusiškas jos pranašumas gali jus pakelti į priekį žaliu keliu, prieš jūsų konkurentus.

Konkurentai susieja kėlimo strategijų indeksavimo kenkėjiškas programas

Naudodami šį įrankį taip pat galėsite iškart aptikti indeksuojamų nuorodų tinklus. Atkūrimo procese reikės daug laiko, kai

Kaip paleisti masinę „Google“ indeksavimo ir kenkėjiškų programų patikrinimo ataskaitą?

Rašydamas apie „Google“ indeksavimo ir kenkėjiškų programų patikrinimo funkciją, gali kilti noras paimti keletą puodelių kavos. Ir nors mes labai didžiuojamės savo labai maža paklaidų funkcija, aš jums nepagailėsiu techninių detalių. Vis dėlto svarbu suprasti, kaip jis veikia tiksliai.

„Google Indexation Malware Checker“ vykdykite čia

Kai paleisite šią funkciją, pamatysite du pagrindinius komponentus:

  • „Google Index Check“ – visų konkrečių svetainių analizuojamų nukreipiančių padomenių ataskaita. Čia pamatysite dviejų tipų nuorodas:  Indeksuota – rodo padomenių, kuriuos „Google“ sėkmingai indeksuoja, ir „   Neindeksuotus“, rodant svetaines, kurios nėra indeksuota.
  • „Google“ kenkėjiškų programų patikrinimas – rodoma informacija apie padomenius, kurie identifikuoti kaip kenkėjiškos programos ar sukčiavimas.

Nėra privalomo skaičiaus, kiek kartų turėtumėte atlikti indeksavimo patikrinimą, tačiau mygtukas „paleisti naują patikrinimą“ leidžia pakartotinai atlikti analizę bet kada, kai manote, kad tai būtina. Jei norite sužinoti daugiau apie kreditų veikimą ar kitą techninę informaciją, galite susipažinti su dokumentais čia.

Išvada

Norime to ar ne, bet žaidžiame būtent „Google“ kieme, todėl nusprendėme, kad užuot skųsdamiesi algoritmų negailestingumu, geriau rasime keletą sprendimų, kurie padėtų klientams likti nuošalyje,  užkirsti kelią, apsaugoti, atsigauti  nuo bet kokių nenatūralių ryšių nuobaudos. „Google“ indeksavimo ir kenkėjiškų programų tikrinimas turėtų būti puikus priedas, suteikiantis tikslesnį vaizdą, kaip didysis G mato jūsų atgalinės nuorodos profilį.

Rankiniu būdu patikrinti visas indeksuotas svetainės nuorodas įmanoma, tačiau tai gali pavogti dešimtis darbo valandų ir daug energijos. Naudodami naują masinio „Google Index Check“ funkciją, atlikdami analizę galite sužinoti visas „neramias“ atgalines nuorodas. Pradėti reikia sekundžių, o bėgti – kelias minutes. Kitas didelis šios funkcijos naudojimo pranašumas yra tai, kad naujai sukurti duomenys yra integruoti į duomenis, jau rodomus nenatūralių nuorodų aptikimo įrankyje . Todėl galėsime pateikti tikslesnę informaciją apie nenatūralias nuorodas, nukreipiančias į jūsų svetainę, taigi dar aiškesnį jūsų nuorodų profilio vaizdą.

Mes tikrai manome, kad ši nauja funkcija gali būti reali pagalba kiekvienam žiniatinklio valdytojui, norinčiam visada žinoti savo nuorodos profilį, todėl kviečiame jus pasižiūrėti ir sužinoti, kaip tai veikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *