Bmw fotografija

Tradiciniai sedanai gali pamažu nykti iš gamintojų serijos, nes jie užima vis mažesnę rinkos dalį, tačiau tai netrukdo jiems būti keliais praktiškesniais ir geriau atrodančiais automobiliais. Skirtingai nei jų dviejų durų kolegos , sedanai yra prasmingesni maždaug keturių asmenų šeimai, tačiau kas nutiks po to, kai vaikai bus išmesti ir ilgas, vingiuotas kelias namo vilios? Toks gyvenimo būdas reikalauja senesnio našumo sedano. Panašu, kad naujausi super sedanai didžiuojasi rėkdami dėl savo pasirodymo, kurį reiškia didžiulės ventiliacijos angos, plačios sparno raketos ir dar platesni sparnai. Subtilų stilių ir brandą derinant su laukinių akių, kampų drožimo sugebėjimais, yra grožis. Šie keturi sedanai įrodo, kad tai įmanoma.

2004 m. „BMW 330i ZHP“

BMW-330i-ZHP-4-sedanai-slepiasi-našumo-subtilaus stiliaus pavarų dėžės patrulis

Rida: 96 000
Vieta: Rolis, Šiaurės Karolina

Kas mums patinka: Gerai, todėl raudonos spalvos gaisrinės mašinos (atsiprašau, Imola Red) BMW nėra visiškai subtilus, tačiau niekas iš jūsų aplinkinių nežinotų, kad jūsų „330i“ M3 paleis už savo pinigus. „ZHP“ paketas įveikia atotrūkį tarp labiau pėsčiųjų 3 serijos automobilių ir aukščiausio lygio M3 su pakabos reguliavimu ir aukštesne raudona linija, taip pat dar šiek tiek arklio galių, sutinkant su karštesnėmis kameromis. Yra keletas vaizdinių atnaujinimų, bet nieko panašaus į „M“ ženklų litaniją, kurią gaunate M3.
Pardavėjo teigimu : „Transporto priemonė yra išskirtinėje„ ZHP “pakuotėje„ Imola Red “ir turi natūralią rudą odą, maitinimo ir atminties sėdynes, galinį stoglangį,„ Harmon Kardon “garsą,„ Premium “paketą ir efektyvumo paketą, navigacijos ir stovėjimo jutiklius.“
Į ką reikia atkreipti dėmesį: maždaug po 60 tūkstmylių vožtuvo dangčio tarpinės gali pradėti tekėti, dėl ko gali degti alyva. Laimei, šios problemos pašalinimo detalės kainuoja tik nuo 200 iki 300 USD.

Pasiūlykite Dabar: 14 000 USD

2001 m. BMW M5

4-sedanai-slepiasi-našumas-subtilaus stiliaus pavarų patrulis-2001-BMW-M5

Rida: 162 000
Vieta: Quincy, Masačusetsas

Kas mums patinka: Pirmosios kartos M5 yra vienas iš šiuolaikinio gamyklinio miegamojo sedano įkūrėjų. Vėliau čia matyta E39 karta tęsė šią tradiciją – vienintelis tikras dovanojimas, kad po variklio dangčiu yra šiek tiek papildomo niurzga, yra jos vienišas „M“ ženklelis ant bagažinės ir mažytis „M5“ ženklas ant durų juostos. Niekada negalėsite suklysti dėl madingo sidabrinio dažymo, kurį tiekiate su 4,9 litro V8 ir šešių greičių rankine – į galvą ateina „geležinis kumštis aksominėse pirštinėse“.
Iš pardavėjo:„Šis 2001 m.„ BMW M5 “buvo pagamintas iš titano sidabro ir juodos„ Heritage “odos. 2014 m. Pardavėjas jį įsigijo iš pirminio savininko. Automobilio greitis yra šiek tiek mažesnis nei 162 tūkst. Mylių, jį varo 4,9 l darbinio tūrio S62 V8, sujungtas su šešių greičių rankinė pavarų dėžė ir pardavėjo nuosavybėn atlikta techninė priežiūra apėmė naują sankabos komplektą, galinį pagrindinį tarpiklį, kardaninio veleno lankstųjį diską, kuro siurblį, vandens siurblį, alyvos keitimą ir dar daugiau “.
Ką atkreipti dėmesį: Patys dažniausiai pranešama problemos su 2001 M5 yra įtampa ramstyti įvorės netinkamai. Tai nėra katastrofiška problema, tačiau suspensijai suteiks švelnesnio pojūčio.

Siūlyk Dabar: 5000 USD

2003 m. „Audi RS6“

Audi-RS6-C5-4-sedanas-paslėpti-našumo-subtilaus stiliaus pavarų patruliai

Rida: 97 000
Vieta: Atlanta, Džordžija

Kas mums patinka: kaip ir aukščiau pateiktas M5, šis RS6 daro gerą darbą neteisingai nukreipdamas dėka subtilaus sidabro dažų. Platesni ratai ir padangos bei apatinė jo padėtis yra didesnės dovanos, tačiau netreniruotai akiai 4,2 litro dvigubo turbo V8 paslaptis yra saugi – gerai, bent jau tol, kol droselio pedalas eis tiesiai ant grindų prie kiekvienos žalios šviesos.
Iš pardavėjo: „Šis 2003 m.„ Audi RS6 “varomas dviem turbokompresoriais varomu 4,2 V V8, suporuotu su penkių laipsnių„ Tiptronic “pavarų dėže, ir anksčiau buvo parduotas 2016 m.„ BaT “aukcione. Pardavėjas automobilį įsigijo 2017 m. Balandį ir nuo to laiko pakoregavo važiavimo aukštį, kad pagerintų važiavimo kokybę, atstatė priekines CV ašis, perstatė priekinius „Brembo“ stabdžius ir atliko kosmetikos darbus, kad pašalintų dažų defektus ir salono ydas “.
Į ką reikia atkreipti dėmesį:Buvo masiškai atšaukta šios kartos S6. Jis sutelktas aplink degalų baką: vožtuvas gali sukurti plyšį, kuris sukelia kuro nutekėjimą, kuris, žinoma, kelia gaisro pavojų.

Pasiūlykite Dabar: 9 000 USD

2001 m. „Mercedes-Benz E55 AMG“

Mercedes-Benz E55-AMG ratlankių išmatavimaiLentelėje pateikiami 2001 metų E55 modelio duomenys. Jei Jus domina kitų metų modeliai pereikite į pilną sąrašą (šiame puslapjyje

Rida: 58 000
Vieta: Katy, Teksasas

Kas mums patinka: Šiame sąrašo taške tikriausiai pastebėjote vykstančią germanų temą. Šiomis dienomis „Super Three“ super sedanai yra su didelėmis grotomis, ortakiais, angomis ir sparnais, tačiau vokiečiai įkūnijo „kalbėk švelniai, nešk didelę lazdą“ metodą. 9-asis ir 00-asis dešimtmetis, be abejo, buvo super sedano žanro aukso amžius, ir šis E55 AMG yra puikus pavyzdys.
Iš pardavėjo: „Automobilis buvo pasirinktas su ksenoniniais žibintais, taip pat„ Parktronic “atstumo jutikliais, kuriuos galima pamatyti ant abiejų buferių. „AMG Monoblock“ 18 colių lydiniai dėvi „Bridgestone Potenza“ padangas “.
Į ką reikia atkreipti dėmesį:Prietaisų skydelio gedimas yra viena iš daugiau praneštų problemų dėl šių metų E55 AMG. Deja, tai ne tik paprasto saugiklių keitimo klausimas. Reikia pakeisti visą prietaisų skydelį, todėl prieš įsigydami įsitikinkite, kad jis ištaisytas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *