FILMAVIMAS DRONU

FILMAVIMAS DRONU. VIDEO IŠ ORO

*

*

DRONO PASLAUGOS. FILMAVIMAS DRONU

*

Filmavimas Dronu tapo kasdienybe. Ankstesniais laikais apie aerofotografiją galima buvo tik pasvajoti, nes reikėdavo samdyti lėktuvą, sraigtasparnį, oro balioną. Šiuo metu, sparčiai išpopuliarėjus bepiločiams (dronams), fotografuoti iš aukštai jau galime kiekvienas.

“DJI” kompanija, nupirkusi geriausius pasaulio inžinierius, tapo lyderiaujanti kompanija be konkurentų. Kitos kompanijos lyderiauja daugiau ne fotografijos, o stebėjimo, apsaugos, krovinių gabenimo, ar net filmavimas dronu žemės ūkio paslaugoms.

*

Paliečiant fotografiją iš architektūrinės puses filmavimas dronu – tai vienas unikaliausių būdų pastebeti mūsų unikalius statinius iš viršaus. Todėl mėgstu fotografuoti ne tik 45 laipniu kampu pasukęs kamerą, bet ir visiškoje plokštumoje, kur atsiskleidžia tikras žmogaus unikalios objektų kūrybos cinkelis.

Dronai puikiai tinka mažiems pastatams ir vietoms už miesto ribų. Jie leidžia skristi mažu aukščiu ir yra labai lankstūs, padedantis fotografuoti iš specifinių kampų. Kiekvieną karta vis ilgėjantis skrydžio laikas padeda vis daugiau galimybių sumontuoti ir gera video filmą. Jei esate drono savininkas, ar smalsu būtų išbandyti – isigykite su ne mažiau nei trimis baterijomis, nes turėsite 60min laiko skrydyje, kurio iš mano patirties, pilnai pakanka objekto idėjai igyvendinti.

Todėl galėsite apsilankyti mano paruoštose dronistų kursuose, nuo bepiločio valdymo iki fotografavimo, bei nuotraukų apdorojimo, video montažo. O jei nežadate įsigyti – aš padėsiu nufotografuoti Jūsų objektą.

*

DRONŲ VALDYMO KURSAI

  1. Pradėkite skraidyti su nano bepiločiu nuo kambaryje, kuris neturi barometro, gps (aukščio palaikymo funkcijos). Atidarykite visus kambario langus, kad sukeltumėte skersvėjį ir mokinkitės skraidyti. Taip sužinosite visus bepiločio valdymo principus. Vėliau įsigykite skirta skraidymui lauke – “DJI Tello”
  2. Kai jau sėkmingai išmokote skraidyti – perskaitykite saugaus skraidymo taisykles.
  3. Jūsų tinkamas dronas profesionaliam ir mėgėjiškam naudojimui turėtų būti – “DJI Mavic Air”, “DJI Mavic 2 Pro”, arba “DJI Phantom 4 Pro”. Įsigykite kameros ND filtrus – rekomenduoju “Cinema Vivid” seriją pritaikytą Jūsų pasirinktam aparatui. Kad Jūsų filmavimas dronu būtų kokybiškiausias.
  4. Laikykitės filmuodami 360 laipsnių video taisyklės. Pavyzdžiui Jei fotografuojate 25fps rėžimu, vadinasi “shuterio” išlaikymas turėtų būti ne ilgesnis ir ne trumpesnis kaip 1/50. Jei 60fps – 1/120. Jautrumas turi būti iso 100 idealiom salygom.Valdykite rankiniu (manual) rėžimu. Per šviesų kadrą padės kompensuoti aukščiau rekomenduoti filtrai.
  5. Visada prieš skrydi tinkamai patikrinkite propelerius, įkraukite baterijas iki 100proc, prieš kylant sužiūrėkite monitoringą. Daugiau informacijos gausite kreipdamiesi asmeniškai į mane. Filmavimas dronu Vilniuje. 
*

Filmavimas Dronu Su Profesionalaus fotografo ziniomis. fotografija is oro

 

FILMAVIMAS DRONU | DRONO PASLAUGOS | DRONŲ VALDYMO KURSAI

Skambinti Dabar