FOTOGRAFO PASLAUGOS

*

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS VILNIUJE. KONTAKTAI

*
Fotografo Paslaugos Vilniuje, Jau 8 Metai Donatas Rimkus Dirba Vestuviu Fotografu ir Fotografijos kursai padeda mokiniams tobuleti

Fotografo Paslaugos:

*

FOTOGRAFO PASLAUGOS

*

INTRO

*

Pristatau fotografo paslaugas tiek Naujokui, tiek Patyrusiam fotografijos ekspertui. Asmeniškai, dėstau nuo visiško Naujoko iki Pažengusio, ir per 6 mėnesius Jį paverčiu fotografijos Meistru.

Mokau individualiai, kaip korepetitorius ir grupelėmis. Kadangi kiekvieno žmogaus žinių, informacijos kiekis yra skirtingai įsisavinamas – žvelgiu, tarsi per padidinimo stiklą į kiekvieną individualiai. Taip fotografijos mokykloje kiekvienas studentas individualiai efektyviai išmoksta šį amatą.

*

FOTOTECHNIKA IR JOS PASIRINKIMAS

*

Pirmiausia pradedame nuo turimos fototechnikos. Mokau kaip išspausti viską iš fotoaparato ir turimo kitinio objektyvo. Vėliau patariu įsigyti pirmajį portretinį objektyvą, kuris būtų geriausias kainos ir kokybės santykis.

Juk pradžioje užtenka turėti du objektyvus, kad pradėti treniruoti save fotografijoje plačiu spektru. Pilno kadro aparatams rekomenduoju 35mm ir 85mm fiksus. “Crop” (APS-C) tipo aparatams rekomenduoju įsigyti 24mm ir 50mm objektyvus, kurie ir atitinka pilno kadro sistemos ekvivalentus.

Jeigu mokinys dar neturi fototechnikos ir gali sau leisti “full frame” aparatui – vienašališkai jam pritariu. O asmenybei, kuris nenori daug investuoti iš karto – tuomet jis gali tilpti 300 – 500eur kategorijoje su 35mm objektyvu. Fotografo paslaugos.

*

FOTOGRAFO PASLAUGOS. FOTOGRAFIJOS ŽANRAI

*

Dažnai pasitaiko, jog naujokas dar būna neapsisprendęs dėl fotografijos žanro. Jam viskas įdomu ir smalsu, kadangi yra begalinis noras viską žinoti iš karto. Todėl aš duodu mokomasias užduotis tiek peizažo žanrui, tiek portretinės fotografijos.

Išeiname pasivaikščioti po gamtą, nufotografuoju taisyklingai, parodau ekrane – vėliau liepiu pakartoti tai pačiam. Juk sakoma, “kas moka kopijuoti, tas moka ir sukurti”.

Vėliau žmoguje vystosi matymas. Tai panašu į 500 metrų bėgimo maratoną sporte. Juk bėgdami kaskart ta pačia trąsa įveikiame vis naujesnį, vis trumpesnį laiką. Analogiškai ir fotografijoje – kuo daugiau fotografuosime, praktikuosimės, skirsime tam dėmesio – tuo greitesnis matymo treniruotės efektyvumo procesas. Fotografo Paslaugos

*

Naujokas? Užsisakykite 6 mėn trukmės Fotografijos Kursus!

*

Esate fotografijos meistras su patirtimi? Ieškote savo darbuose sielos jausmo? Fotografijos Guru Romualdas Vinča “Portreto Anatomija” Tik Jums! Fotografo paslaugos

*

FOTOGRAFO PASLAUGOS | VESTUVIŲ FOTOGRAFAS VILNIUJE | FOTOGRAFIJOS MOKYKLA

Skambinti Dabar