FOTOSESIJA PRIE SAKURŲ

“SAKURA” FOTOSESIJA

Fotosesija Prie Sakurų - Kasmetinė Vilniečiu fotosesijos tradicija

Fotosesija prie sakurų – kasmetinė vilniečių tradicija fotografuotis unikalaus žydinčio sodo fone. Čijunės Sugiharos sakurų parkas randasi dešiniajame Neries krante, šalia Baltojo tilto ir Nacionalinės dailės galerijos.

Koordinates rasite čia:

Kasmet žmonės iš įvairiausių Lietuvos kampelių atvažiuoja įsiamžinti šalia 200 japoniškų sakurų alėjos. Kiekvienais metais asmeninę fotosesija prie sakurų darau ir aš.

*

ASMENINĖ FOTOSESIJA SAKURŲ SODE

*

Kainuoja tik nuo 30eurų (gautumėte nuo 10 fotografijų), todėl Jums neteks vargti fotografuotis išmaniais telefonais, o įamžinsite su daugiau nei 8 metus dirbančiu profesionaliu fotografu Vilniuje.

Juk fotomenininko darbas ne tik paspausti fotografavimo mygtuko, bet ir suvaldyti jūsų kūno geometriją, kompoziciją, pasirūpinti puikia nuotaika. Fotografijas gautumėte vos per dvi paras, o kad jų laukti nebūtų nuobodu – reikiamu kampu pafotografuosiu ir iš Jūsų išmanaus telefono.

*

Juk fotomenininko darbas ne tik paspausti fotografavimo mygtuko, bet ir suvaldyti jūsų kūno geometriją, kompoziciją, pasirūpinti puikia nuotaika. Fotografijas gautumėte vos per dvi paras, o kad jų laukti nebūtų nuobodu – reikiamu kampu pafotografuosiu ir iš Jūsų išmanaus telefono. Yra patarlė “Fotografuoja Ne Aparatas, o Fotografas”.

Fotosesija sakurų parke ir įvairiausius jos momentus pamatysite čia:

*

FOTOSESIJA PRIE SAKURŲ. PASIRUOŠIMAS

Kiekvienos fotosesijos metu apgalvojame kokia aprangą dėvėti, kokį makiažą pritaikyti fotosesijoje prie sakurų, ir ne tik. Geriausia pasitarti su profesionalia visažiste, kuri priderintų makiažą prie jūsų suknelės. Labai svarbus fotosesijos laikas – idealiausia būtų darbo dieną, iki vidurdienio, kadangi tuo momentu bus mažiausiai žmonių. Specialios fototechnikos pagalba – fone žmonės būna meniškai sulieti, jei fotografuočiau Tave visu ugiu.

Tačiau stambaus plano fotosesijos yra tinkamos bet kuriuo fotosesijos metu. Savaitgaliai mano dažniausiai būna užimti, kadangi fotografuoju vestuves.

Kiekvienais metais sakurų žydėjimo metu tenka padaryti virš 50 fotosesijų ir labai dažnai kreipiasi tie patys žmonės, tačiau atsivede šeimas, vaikus, ar net su naminiais gyvūnais.

Tad Lauksiu Jūsų fotosesijoje sakurų parke! Daugiau mano darbų čia:

>>>Sekantis Straipsnis

Fotosesija Prie Sakurų | “Sakura” Fotosesija | Fotosesija Sakurų Sode | Pavasario Fotosesija Prie Sakurų

Skambinti Dabar