Geriausių žibintų lempučių apžvalga

Kiekvienas, vairuojantis automobilį, sutiktų, kad priekiniai žibintai yra vienas pagrindinių, tačiau svarbiausių komponentų. Nesvarbu, ar vairuojate naktį, ar lietų, ar nepalankų orą, veikiantys žibintai padeda vairuotojui geriau matyti. Jie taip pat gali padėti kitiems vairuotojams jus pamatyti. Geriausios priekinių žibintų lemputės padės apsaugoti jus ir kitus kelyje. Geriausia, kad yra daugybė priekinių žibintų lempučių, kurias perskaitysite toliau pateiktame mūsų vadove.

GERIAUSIAS APSKRITAI
„Philips D4R Xenon HID“ priekinių žibintų lemputė

„Philips D4R Xenon HID“ priekinių žibintų lemputė
SANTRAUKA
Šios „Xenon HID“ lemputės suteikia ryškesnę šviesą jūsų artimosioms ir tolimosioms šviesoms. 360 laipsnių dizainas suteikia visą šviesos diapazoną, todėl jie yra viena iš geriausių žibintų lempučių važiuojant naktį.
ARGUMENTAI „UŽ“
Lemputės yra atsparios vandeniui ir tinka daugeliui transporto priemonių. Jų ilgaamžiškumas yra didesnis ir jie naudoja daugiau šviesos ir naudoja mažiau energijos nei kitos galimybės.
MINUSAI
Norint pasiekti maksimalų ryškumą, reikia kelių sekundžių. Jie netinka kai kuriems automobilių modeliams.
GERIAUSIA VERTĖ
„Philips 9005 X-tremeVision“ patobulinta priekinių žibintų lemputė

„Philips 9005 X-tremeVision“ patobulinta priekinių žibintų lemputė
SANTRAUKA
Šios lemputės suteikia iki 100 procentų daugiau regėjimo kelyje, palyginti su atsarginių žibintų lemputėmis, todėl jos puikiai pakeičia standartines lemputes.
ARGUMENTAI „UŽ“
Šios lemputės pasižymi 55 vatų šviesa ir yra nepralaidžios vandeniui. Jų gyvenimo trukmė viršija 30 000 valandų.
MINUSAI
Filtrų sistema gali būti pasenusi ir netiks visiems automobilių modeliams. Kai kurioms transporto priemonėms gali tekti pirmiausia įdiegti dekoderį.
GARBINGAS PAMINĖJIMAS
JDM ASTAR „Lumens“ LED žibintų lempučių keitimo rinkinys

JDM ASTAR „Lumens“ LED žibintų lempučių keitimo rinkinys
SANTRAUKA
Šios LED priekinių žibintų lemputės yra ilgaamžės, suteikiančios iki 100 procentų daugiau šviesos, palyginti su atsarginiais žibintais. Tai yra aukštos kokybės ir yra vienas geriausių priekinių žibintų lempučių atnaujinimų jūsų automobiliui.
ARGUMENTAI „UŽ“
Unikalus dizainas leidžia praleisti šilumą ilgesniam gyvenimui. Jie gali būti naudojami kaip priekiniai arba rūko žibintai.
MINUSAI
Tinka tik H11, H8 ir H9 stiliaus priekiniams žibintams. Siūlo mažiausią kitų galimų lempučių tarnavimo laiką.

KODĖL MUMIS PASITIKI


Visos mūsų apžvalgos yra pagrįstos rinkos tyrimais, ekspertų indėliu arba praktine patirtimi, susijusia su daugeliu produktų, kuriuos įtraukiame. Tokiu būdu siūlome tikrus, tikslius vadovus, kurie padės jums rasti geriausius pasirinkimus.

Sužinokite daugiau

Priekinių žibintų lempučių privalumai

  • Ryškesnė šviesa. Geresnės priekinių žibintų lemputės pagerins jūsų žibintus, šviečiant ryškiau ir geriau nei atsarginės priekinių žibintų lemputės. Jūsų automobilyje yra minimalus reikalingas priekinių žibintų lempučių ryškumo lygis. Kartais tai yra pigiausios lemputės, nes automobilių gamintojai perka urmu. 
  • Geresnis matomumas. Įdiegę patobulintas priekinių žibintų lemputes, padidinsite matomumą važiuodami naktį ir dieną tiek savo artimųjų, tiek tolimųjų šviesų žibintais.
  • Šiuolaikinė išvaizda. Padidėjęs matomumas ir patobulintas apšvietimas gali pakelti jūsų automobilio išvaizdą į kitą lygį. Ryškiai baltos lemputės padeda jūsų automobiliui išsiskirti ir puikiai atrodyti.

Žibintų lempučių tipai

LED PRIEKINIŲ ŽIBINTŲ LEMPUTĖS

LED žibintai yra dažnas pasirinkimas tiems, kurie nori suteikti intensyvią šviesą nenaudodami tiek elektros energijos. Jie yra labai populiarūs tarp namų savininkų, tačiau taip pat gali būti naudojami jūsų automobilio priekiniuose žibintuose, kad padėtų sumažinti iš jūsų automobilio paimamą elektros energijos kiekį. Tai yra keletas ryškiausių žibintų lempučių, kurias galite įdiegti, tačiau nėra tokios ryškios, kad pakenktų kitiems vairuotojams. Paprastai LED žibintų lempučių tarnavimo laikas yra ilgesnis nei kitų lempučių, nes jos gali atsispirti perkaitimui ir sunaudoti mažiau elektros energijos.

HALOGENINĖS PRIEKINIŲ ŽIBINTŲ LEMPUTĖS

Halogeninių žibintų lemputes apšviečia gijos, pagamintos iš halogeninių dujų ir volframo. Šie elementai įkaista ir šviečia, kad sukurtų šviesą, nepadarant žalos jūsų automobiliui. Tai yra labiausiai paplitusi žibintų lempučių rūšis kelyje, nes jas paprastai galima įsigyti transporto priemonėse ir jas yra labai pigu gaminti.

„XENON“ PRIEKINIŲ ŽIBINTŲ LEMPUTĖS

Jei kada nors aplenkėte automobilį, kuriame yra ryškiai balti priekiniai žibintai, greičiausiai tai yra „Xenon HID“ priekinių žibintų lemputės. HID arba didelio intensyvumo iškrovos lemputėse yra dujų, kurios įkraunamos ir apšviečiamos naudojant elektrodus. Šios lemputės paprastai sukuria ryškesnę šviesą nei halogeninės lemputės. Taip pat žinoma, kad jų gyvenimo trukmė yra ilgesnė. Tačiau norint išnaudoti visą savo potencialą, reikia daugiau laiko, nes dujoms reikia kelių sekundžių, kad jos visiškai įkrautų.

Populiariausi prekės ženklai

„PHILIPS“

„Philips“ yra pirmaujanti kompanija daugelyje įvairių namų ūkio ir automobilių gaminių. Jis pradėjo gaminti anglies kaitinamąsias lempas dar 1891 m. Ir yra viena iš labiausiai paplitusių ir pagarsėjusių lempučių kompanijų. „Philips“ yra pasaulinė įmonė, kurios būstinė yra Amsterdame, Nyderlanduose. Dažniausiai naudojamos priekinių žibintų lemputės yra „ X-tremeVision Upgrade“ žibintų lemputės ir „ CrystalVision Ultra“ priekinių žibintų lemputės.

JDM ASTAR

„JDM ASTAR“ yra gerai žinomas dėl savo aukštos kokybės LED žibintų. Įmonė yra internetinis mažmenininkas, kurio specializacija yra automobilių LED apšvietimo technologija. Čia siūlomos įvairios lengvųjų automobilių, sunkvežimių, valčių ir daugelio kitų transporto priemonių lemputės. „JDM ASTAR“ buvo įkurta Pietų Kalifornijoje ir neseniai išplėtė savo internetinį verslą. Kai kurie populiarūs produktai yra „ JDM ASTAR T2“ aukštos kokybės LED žibintų lemputės ir „ JDM ASTAR Lumens“ LED priekinių žibintų lempučių keitimo rinkinys.

Priekinių žibintų lempučių kainos

  • 20–40 USD: Kaip ir dauguma produktų, taip ir brangesnių daiktų kokybė paprastai yra aukštesnė. Tačiau tai nereiškia, kad šio kainų diapazono žibintų lemputės nėra kokybiškos. Šiame kainų diapazone vartotojai gali tikėtis gauti du žibintus patys be papildomų įrankių. Šis kainų diapazonas būdingas daugumai halogeninių žibintų.
  • 40–60 USD: šis kainų diapazonas labiau būdingas LED žibintams . Jie yra brangesni dėl ryškesnės šviesos, kurią jie sukuria, tuo pačiu sunaudodami mažiau energijos ir elektros. Daugelyje šios kainų grupės produktų yra lemputės ir kištukas.
  • 60–80 USD: „ Xenon HID“ priekinių žibintų lemputės yra įprastos šiame diapazone, nes jos paprastai yra brangesnės. Jie naudoja unikalią apšvietimo technologiją, kurią pagaminti yra brangiau, tačiau pinigų vertė yra verta. Šie žibintai šviečia ryškiau ir ilgiau nei kiti stiliai.

Pagrindiniai bruožai

HERMETIZACIJA

Kad priekinių žibintų lemputė būtų efektyvi, ji turi būti atspari oro sąlygoms. Nors šias lemputes apsaugo jūsų priekinių žibintų dangteliai, vanduo, purvas ir dulkės vis tiek gali patekti į lemputę. Neperšlampamos lemputės yra būtinos norint, kad lemputės tinkamai veiktų esant nepalankiam orui.

APŠVIETIMO MECHANIZMAS

Skirtingo stiliaus lemputės naudoja skirtingas technologijas šviesai gaminti. Pavyzdžiui, halogeninėse lemputėse šviesai gaminti naudojamos kaitinamos halogeninės dujos. Ksenono lemputės įkraunamos naudojant elektrodus ir dujas. Kitose lemputėse naudojamos kaitinamos gijos. Kiekvienas naudoja skirtingą elektros ir energijos lygį, o kai kurie gali būti galingesni už kitus.

DIEGIMO YPATYBĖS

Daugumoje priekinių žibintų lempučių yra „prijunkite ir žaiskite“ funkcija, kurią paprasta įdiegti. Tai reiškia, kad prie automobilio prijungtas paprastas kištukas, kad priekiniai žibintai veiktų. Jei lemputėje nėra šios funkcijos, reikės atlikti kitus laidus ir prijungimo veiksmus.

Kiti aspektai

  • Šviesos išvestis (vatai): kiekvieno tipo žibintų lemputės naudoja skirtingą galios lygį. Kuo aukštesnė galios galia, tuo šviesa bus ryškesnė ir stipresnė, tuo labiau ši šviesa pasieks. Jei ieškote lemputės, kuri skleidžia stiprią šviesą, įsitikinkite, kad vatai yra aukštesnio lygio.
  • Energijos suvartojimas: skirtingų stilių priekinių žibintų lempučių energijos suvartojimas labai skiriasi. Kadangi halogeninėms lemputėms apšviesti reikia šilumos, jos sunaudoja daugiausiai energijos. LED ir Xenon HID žibintai sunaudoja mažiau energijos iš jūsų automobilio.
  • Naudojimas: nors akivaizdu, kad priekinių žibintų reikia važiuojant tamsoje, jie taip pat reikalingi važiuojant nepalankiu oru. Priekiniai žibintai gali būti labai svarbūs lietaus ir rūko metu . Jūs norite įsitikinti, kad jūsų žibintai yra pasirengę atlaikyti šiuos elementus jūsų ir kitų kelyje esančių žmonių saugumui.

Geriausios žibintų lempučių apžvalgos ir rekomendacijos 2020 m

GERIAUSIAS APSKRITAI
„Philips D4R Xenon HID“ priekinių žibintų lemputė

Šios priekinių žibintų lemputės yra vienos geriausių ryškių žibintų lempučių, kurias galite įdiegti savo automobilyje. 35 vatų galia suteikia daug šviesos tamsiomis ar nepalankiomis oro sąlygomis. Jie idealiai tinka važiavimui naktį ir yra puikus atsarginių žibintų lempučių pakaitalas.

„Philips D4R Xenon HID“ priekiniai žibintai atitinka Transporto departamento gaires, todėl jums nereikės jaudintis, kad apakinsite kitus vairuotojus per ryškiomis šviesomis. Kiekvienoje iš lempučių jūsų patogumui yra autentiškumo sertifikatas. 

Šios ksenoninės lemputės tinka daugeliui skirtingų automobilių ir jų tarnavimo laikas yra ilgesnis nei originalios OEM įrangos. Jie taip pat yra nepralaidūs vandeniui ir sukuria daugiau šviesos, sunaudojant mažiau energijos. Tačiau jiems taip pat reikia kelių sekundžių, kad pasiektų maksimalų ryškumą. Be to, šis aukščiausios kokybės produktas taip pat apima aukščiausios kokybės kainą. Yra panašių lempučių, kurios yra pigesnės.

GERIAUSIA VERTĖ
„Philips X-tremeVision Upgrade“ priekinių žibintų lemputė

„Philips“ yra labai paplitęs automobilių lempų prekės ženklas. Jame yra daugybė žibintų variantų, tačiau „X-tremeVision“ priekinių žibintų lemputės yra vienas iš geriausių jos produktų. Nors tai yra vienas iš pigiausių galimų variantų, jie neaukoja kokybės.

Šios priekinių žibintų lemputės kelyje suteikia iki 100 procentų daugiau šviesos nei standartiniai priekiniai žibintai. „X-TremeVision“ technologija užtikrina optimalų šviesos srautą ir efektyvumą ilgam tarnavimo laikui ir ryškų apšvietimą. Jie naudoja 55 vatų galią ir sukuria baltesnę šviesą nei kiti OEM variantai, todėl jie yra vieni iš galingesnių rinkoje esančių lempučių.

Kadangi tai yra halogeninės lemputės, jas reikės kelis kartus naudoti, kad būtų pasiektas visas ryškumas. Jie yra nepralaidūs vandeniui ir tinka kelioms transporto priemonėms, tačiau kai kurioms transporto priemonėms gali tekti pirmiausia įdiegti dekoderį.

GARBINGAS PAMINĖJIMAS
JDM ASTAR „Lumens“ LED priekinių žibintų lempučių keitimo rinkinys

Šios „JDM ASTAR“ žibintų lemputės puikiai tinka naudoti kaip priekinius ar rūko žibintus. Jie išleido 30 vatų galią, kad apšviestų kelią, ir perkirto lietų bei rūką, kad įsitikintų, jog kiti vairuotojai gali jus pamatyti. Jie suteikia iki 100 procentų daugiau šviesos nei standartinė halogeninė lemputė.

Šis LED priekinis žibintas pagamintas iš 6063 aviacinio aliuminio, kad padėtų išsklaidyti šilumą. Šis dizainas padeda prailginti gyvenimo trukmę, nes apsaugo nuo perkaitimo. Jis taip pat turi daugiakryptį srautą, kad būtų užtikrinta didesnė matomumo šviesa.

Nesukurdami tamsių dėmių, šios priekinių žibintų lemputės sukuria tolygų šviesos srautą. Juos lengva montuoti ir sandariai pritvirtinti prie priekinių žibintų. Jis turi „plug-and-play“ dizainą, kurį lengva montuoti be papildomų ar sudėtingų laidų.

Atkreipkite dėmesį, kad šios priekinių žibintų lemputės tinka ribotai, todėl visada patikrinkite savo gamintojo rekomendacijas. Šie žibintai tarnauja ne taip ilgai, kaip kitos rekomenduojamos priekinių žibintų lemputės. Galiausiai dėl šios lemputės mažesnio galingumo, palyginti su kitomis šiame sąraše esančiomis lemputėmis, gali būti mažiau šviesos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *