Investavimo žingsniai, kuriuos turėtų atlikti visi jaunavedžiai

Svarbiausia, kad finansai būtų tame pačiame puslapyje su sutuoktiniu. Sužinokite apie tai, kaip kurti ir dirbti kartu siekiant bendrų finansinių tikslų, naudodamiesi investavimo patarimais jaunavedžiams.

Kai dauguma žmonių galvoja apie vedybų finansus, jie galvoja apie išlaidas.

Žiedo kaina, vestuvių kaina, medaus mėnesio kaina – visa tai sudaro kai kuriuos stulbinančius skaičius. Taigi nenuostabu, kad žmonės sutelkia dėmesį į vestuvių planavimą, kad sutaupytų pinigų iki didžios dienos.

Tačiau jūsų dėmesys finansams neturėtų nutraukti po vestuvių dienos.

Yra daug pinigų klausimų, į kuriuos turite atsakyti kaip naujai susituokusiai porai, įskaitant tai, ar turėtumėte derinti finansus , kaip planuosite biudžetą ir kokia bus jūsų investavimo strategija.

Šiame straipsnyje aš sutelkiu dėmesį į paskutinį dalyką – investavimą. Žemiau rasite šešis žingsnius, kuriuos kiekviena jaunavedžių pora turėtų apsvarstyti investuodama.

Kodėl verta investuoti

Pirmiausia noriu pabrėžti greitą pavyzdį, kuris parodo, kodėl svarbu investuoti.

Tarkime, kad jūs ir jūsų naujas sutuoktinis turite 1000 USD vestuvių dovanų pinigų ir bandote nuspręsti, ką daryti su šiais pinigais.

Vienas populiarus variantas būtų įdėti pinigus į didelio pajamingumo kaupiamąją sąskaitą, idealiausia, jei mokama pakankamai palūkanų, kad būtų kompensuota infliacija. Kitas įprastas variantas būtų investuoti pinigus. Šiame pavyzdyje investuojama į akcijų indekso fondą, kurio vidutinė metinė grąža yra 7%.

Po 40 metų štai koks būtų kiekvieno varianto rezultatas:

 • Taupomoji sąskaita: 1 000 USD
 • Investavimo indeksas: 13 994 USD

Investuodami savo pinigus, grąža yra beveik 14 kartų didesnė!

Esmė ta, kad investavimas yra svarbus, nes jei norite išeiti į pensiją, turite investuoti savo pinigus ir pasinaudoti sudėtinėmis palūkanomis . Skirkite šiek tiek laiko ir apsvarstykite, ką galėtumėte padaryti su pinigais, kuriuos išleistumėte brangioms vestuvėms! Tai gali tiesiogine prasme pakeisti visą finansinį gyvenimą, jei planuosite didelę dieną be skolų ir santaupas naudosite sau!

Perskaitykite tai: kaip vestuvių planavimas iš tikrųjų gali padėti sutaupyti daug pinigų!

Investavimo patarimai jaunavedžiams: 6 žingsniai, kaip padidinti jūsų santaupas

Žemiau aš pasidalysiu 6 veiksmais, kuriuos turėtumėte atlikti, kad susituokę apsispręstumėte dėl finansinės sėkmės.

1. Lygiuotis į savo tikslus

Pirmas žingsnis, kurį turėtumėte žengti kaip nauja pora, yra derinimasis prie savo tikslų. Šis patarimas plačiai taikomas visiems gyvenimo dalykams, tačiau labai svarbus asmeniniams finansams ir investicijoms.

Pats svarbiausias investavimo tikslas yra išėjimas į pensiją. Turite užduoti sau du klausimus:

 • Nuo kokio amžiaus norite išeiti į pensiją?
 • Kiek pinigų reikia norint išeiti į pensiją?

Pirmasis klausimas yra gana lengvas, ir taip, jums leidžiama jį pakeisti laikui bėgant. Tikslai turėtų keistis taip, kaip keičiasi jūsų prioritetai, tačiau svarbu pradėti apytiksliai, kiek ilgai norite dirbti.

Į antrą klausimą galite atsakyti vadovaudamiesi 4% taisykle . Jei žinote, kiek maždaug planuojate išleisti kasmet išėję į pensiją, galite padalinti šį skaičių iš 4%, kad gautumėte tikslinį lizdo kiaušinį.

Pavyzdžiui, jei norite išleisti 50 000 USD per metus į pensiją, jums reikės 1,25 mln. USD, kad išeitumėte į pensiją (50 000 USD / 0,04 = 1 250 000 USD).

Tai yra „nykščio taisyklė“, tačiau ji padeda tikslą pradėti dirbti. Kai pasieksite savo išėjimo į pensiją tikslus, galėsite pradėti suprasti, kiek kiekvienais metais turite sutaupyti ir investuoti.

Be pensijos, taip pat turėtumėte derintis prie kitų aukšto lygio finansinių tikslų, tokių kaip:

 • Jei norite nusipirkti namą
 • Taupymas automobiliui
 • Mokėti skolą
 • Investavimas į būsimo vaiko išsilavinimą
 • Pradėti naują verslą
 • Ir taip toliau…

Tikriausiai nenorite investuoti taip, kaip norėtumėte į pensiją, siekdami trumpesnio laikotarpio tikslų. Taupymo strategijos naudojimas, pavyzdžiui, grimztančių lėšų kūrimas, yra geresnis būdas.

Svarbu atsižvelgti į visus savo finansinius tikslus ir per klaidą netaupyti vienam tikslui, o atsisakyti kito.

2. Pasirinkite investavimo strategiją

Susitaikę su savo išėjimo į pensiją ir kitais finansiniais tikslais, laikas pasirinkti investavimo strategiją.

Jei esate naujokas investuoti, tai yra puiki galimybė mokytis kartu. Yra daug skirtingų strategijų, skirtų įvairiam rizikos tolerancijos ir dalyvavimo lygiui. Kad viskas būtų paprasta, atlikite šiuos pirmuosius du žingsnius:

PIRMAS ŽINGSNIS: PASIRINKITE INVESTICINES TRANSPORTO PRIEMONES

Turite keletą galimybių, į kurias galite investuoti, įskaitant, bet neapsiribojant:

 • Atskiros atsargos
 • Individualios obligacijos
 • Nekilnojamasis turtas
 • Indeksų fondai
 • Biržoje prekiaujami fondai (ETF)
 • Prekės

Lengviausias kelias yra investuoti į porą indeksinių fondų ar ETF. Tai fondai, turintys kelias akcijas ar obligacijas ir leidžiantys diversifikuoti savo portfelį tik keletu investicinių priemonių, o ne pirkti 10, 20 ar 30 atskirų akcijų ir obligacijų.

Viena populiari strategija yra sudaryti 3 fondų portfelį . Jaunavedžiai gali pasinaudoti šiuo patarimu investuoti, kad kartu augintų savo santaupas.

ANTRAS ŽINGSNIS: PASIRINKITE, KUR INVESTUOTI

Tada atėjo laikas pasirinkti, kur norite investuoti, ar savo brokerį. Šis sprendimas skirtas brokeriui, kurį galite naudoti IRA (4 žingsnis) arba tarpininkavimo sąskaitai (5 žingsnis), tačiau jis nebus taikomas 401 (k) s, kuriuos aptarsime kitame etape.

Apskritai turite tris pagrindines galimybes:

 1. Tradicinis visų paslaugų brokeris, pvz., „Vanguard“, Charlesas Schwabas ar „Fidelity“
 2. Investicinė programa, pvz., „Robinhood“ ar „ Stash“
 3. Robo-patarėjas, pvz., „ Betterment“ ar „M1 Finance“

Visų paslaugų brokeris suteiks jums daugiausiai galimybių, investicinę programą bus lengviausia naudoti, o robo-patarėjas atliks daug investavimo darbų už jus.

Vėlgi, tai yra dar viena galimybė kartu atlikti keletą tyrimų ir pasirinkti geriausią variantą.

3. Naudokite 401 (k) atitikmenį

Pirmasis ir antrasis žingsniai buvo „aukšto lygio“ žingsniai. Jie reikalauja pokalbio ir tyrimų. Dabar atėjo laikas imtis veiksmų.

3 žingsnyje turėtumėte pažvelgti į savo 401 (k), jei turite.

401 (k) yra viena iš populiariausių mokesčių lengvatų turinčių sąskaitų , kurią darbdavys siūlo jums padėti sutaupyti pensijai. Galite sužinoti daugiau apie 401 (k) s ir savo taisykles čia .

Bendras 401 (k) bruožas, kurį noriu išsikviesti, yra darbdavio rungtynės. Darbdavio atitikmuo yra būtent toks, koks jis skamba – jūsų darbdavys prilygs dalį jūsų įmokų, kurias atlikote į 401 (k).

Pavyzdžiui, jei uždirbate 40 000 USD per metus ir įmokate 10% savo 401 (k), jūsų darbdavys gali atitikti „iki 3%“.

Tai reikštų, kad įmokėjus 4000 USD į savo 401 (k) sumą, darbdavys sumokės papildomus 1200 USD (40 000 USD * 3%).

Ne visi darbdaviai siūlo 401 (k) ar darbdavio atitikmenis, tačiau jei jie tai daro, jums abiem reikia pasinaudoti šiais nemokamais pinigais !

4. Panaudokite kitas mokesčių lengvatų galimybes

Išnagrinėję 401 straipsnio k punktą ir prisidėję prie darbdavio rungtynių, turėtumėte apsvarstyti kitas jums prieinamas mokesčių lengvatomis pagrįstas sąskaitas, įskaitant:

 • Tradicinės individualios pensijų sąskaitos (IRA)
 • Rotho asmeninės pensijų sąskaitos (IRA)
 • Sveikatos taupomosios sąskaitos (HSA)
 • 529 planai

Šios lengvatinės mokesčių sąskaitos yra geriausias būdas jaunavedžiams (ar bet kuriai porai) sutaupyti ir investuoti savo pinigus, nes jūs galite juos pasilikti daugiau. Turite galimybę ir toliau investuoti į 401 (k), investuoti į vieną iš šių sąskaitų arba jų abiejų derinį.

5. Atidarykite bendrą brokerio sąskaitą

Pasinaudoję 401 (k) s ir kitomis mokesčių lengvatomis apmokestintomis sąskaitomis, turėtumėte apsvarstyti galimybę atidaryti bendrą tarpininkavimo sąskaitą.

Reguliari tarpininkavimo sąskaita suteikia mažiausiai mokesčių lengvatų, tačiau yra lankstiausia. Savo pinigus galite bet kada pasiekti be baudų.

Tai gera galimybė kurti bendrą turtą ir taupyti vidutinės trukmės tikslams pasiekti, pavyzdžiui, jei norite nusipirkti namą per 10 metų, o jūsų 401 (k) ir mokesčių lengvatomis apmokestintos sąskaitos yra puikios vietos taupyti ir investuoti į pensiją.

6. Atnaujinkite savo gavėją

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, turėtumėte atnaujinti savo gavėją visose sąskaitose, jei taikoma.

Nors kiti patarimai dėl investavimo iš esmės yra tinkami, šis paskutinis žingsnis yra privaloma premija, kurią jaunieji turėtų nedelsdami imtis. Dabar, kai esate susituokę, norite įsitikinti, kad jūsų sutuoktinis, esant reikalui, galės prireikus prisijungti prie visų sąskaitų. Taip pat galite pasidomėti gyvybės draudimo polisais .

Santrauka: Bendravimas yra pagrindinis dalykas

Dienos pabaigoje svarbiausias patarimas, kaip gerai investuoti kaip pora (jaunavedžiai ar ne) yra bendravimas . Turite būti atviras dėl savo tikslų, kad galėtumėte abu kartu siekti jų.

Štai kodėl pirmieji du aukščiau nurodyti žingsniai yra tokie būtini! Anksti patekę į tą patį puslapį, jūs labai palengvinsite savo investavimo plano įgyvendinimą.

Taigi nedelskite! Pradėkite dirbti su savo partneriu dabar, kad galėtumėte užtikrinti savo svajonių finansinę ateitį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *