Kaip naudoti kondicionierių

Kartais nepastebime pagrindinių grožio priemonių – nuo veido prausiklių iki šampūnų. Taip pripratome prie savo mažų kasdienių ritualų, kuriuos praktikuojame iš esmės visą gyvenimą, kad pamirštame, jog šie produktai iš tikrųjų turi daugybę variantų ir skirtingų naudojimo būdų.

Kondicionieriai neabejotinai patenka į šią kategoriją. Galbūt manote, kad atsakymas į klausimą Kaip naudoti kondicionierių? yra gana akivaizdus ar tik ne po šampūno?, tačiau praktiškai naudojant šį daiktą yra daugybė alternatyvių būdų. Ir verta eksperimentuoti su naujais jo naudojimo būdais, kad sužinotumėte, kas geriausiai tinka jūsų plaukų tipui.

Pateikiame keletą ekspertų pateiktų geriausių kondicionieriaus naudojimo būdų:

1. Po šampūno

Gerai, būtume neapdairūs neįtraukę dažniausio naudojimo būdo, nors ir šiek tiek akivaizdaus. Bet štai kas: po šampūno ypač jei naudojate labiau tradicinį putojantį šampūną reikia drėkiklio, kuris padėtų užsandarinti kutikulę ir grąžintų sruogai maistinių medžiagų.

Kondicionieriaus vaidmuo – padidinti plaukų drėgmę ir pagerinti jų elastingumą, išlyginti kutikulę ir suminkštinti plauko pluoštą.

Galvokite apie tai kaip apie veido plovimą: Kad oda neprarastų vandens ir sustiprėtų odos barjeras, ant šviežios odos reikia užtepti drėkinamosios priemonės. Ir nors jūsų plaukai negali būti tiesiogiai lyginami su oda jūsų sruogos nėra sudarytos iš gyvų ląstelių kaip oda, todėl neturi tikrų regeneracinių savybių, tiesa, kad plaukams reikia drėgmės, kad jie atrodytų ir jaustųsi kuo geriau. Be jos plaukai tampa trapūs ir lengviau lūžinėja.

Jei kondicionierių naudojate šiuo būdu, prieš naudodami įsitikinkite, kad iš plaukų ištraukėte vandens perteklių, kad produkto maistingosios medžiagos lengviau prasiskverbtų į plauko stiebą.

 2.Pakeiskite plaunamąją priemonę.

Plovimas kondicionieriumi – leidžia švelniau išvalyti plaukus be sausinančių ploviklių, kurie gali pakenkti galvos odai ir plaukams. Be to, bendras plovimas apsaugo plauko vientisumą ir stiprumą, išlaikydamas jo natūralius aliejus.

 

Plaudami plaukus kartu, retkarčiais norėsite praleisti šampūną ir naudoti kartu plaunamą kondicionierių jis sukurtas taip, kad švelniai valytų galvos odą ir kartu drėkintų plaukų galiukus. Kaip dažnai tai darysite, priklauso nuo jūsų.

Labai rekomenduoju klientams susigyventi su savo plaukais. Jei plaukai pradeda jaustis riebūs arba persotinti – dažnai juos keiskite šampūnu be sulfatų .Procedūra turėtų būti pritaikyta konkrečiai kliento plaukams ir poreikiams.

3. Neišplaukite iki galo.

Jei turite sausus, garbanotus plaukus, paeksperimentuokite palikdami šiek tiek kondicionieriaus likučių ant sruogų. Iš esmės, skalaudami plaukus, palikite sluoksnį, kuris būtų švelnus ir šilkinis, o ne žvilgantis. Tai subtili pusiausvyra, todėl gali prireikti bandymų ir klaidų, kol sužinosite, koks likučių kiekis jūsų plaukams tinka idealiai. Kai kuriems žmonėms tai netinka, nes gali apsunkinti plaukus.

Vienas iš būdų, kaip išplauti kondicionierių, paliekant jo šiek tiek, yra skalaujant produktą surinkti vandenį delnuose. Tai darydami nuolat braukite kondicionieriaus ir vandens kokteilį atgal į sruogas. Taip galėsite geriau kontroliuoti, kiek ir kokiose vietose liko priemonės. Jei norite sužinoti daugiau apie šį skalavimo būdą, skaitykite mūsų instrukciją čia.

4. Išbandykite gilųjį kondicionierių arba kaukes.

Juos galima suskirstyti į dvi kategorijas: skirtus baltymams suteikti, ir tuos, kurie pirmiausia skirti drėgmei. Kaip tikriausiai žinote, sveiki plaukai – tai pusiausvyra tarp drėgmės ir baltymų, todėl turime naudoti abu, priklausomai nuo individualių plaukų poreikių, – sako Roberts.

Šias priemones reikia naudoti po šampūno, kaip ir įprastą kondicionierių, tik reikia pasirūpinti, kad jos pakankamai laiko susigertų. Dauguma plaukų stilistų rekomenduoja nuo 10 iki 30 minučių. Idealiu atveju juos taip pat reikėtų tepti kaitinant. Prireikus galima likti duše ir leisti garams veikti išnaudokite laiką skutimuisi ar šveitimui!. Tačiau jei norite iš tikrųjų sustiprinti veiksmingumą, apsukite plaukus dušo kepuraite, išjunkite vandenį, išeikite iš dušo ir naudokite mažo greičio ir šiltą džiovintuvą. Po to nusiprauskite kaip įprastai.

5. Užtepkite plaukų priežiūros priemonės.

Palaikomieji kondicionieriai yra specialiai sukurti taip, kad švelniai padengtų sruogas, bet nebūtų per daug lipnūs ar sunkūs. Jie suteikia plaukams ilgalaikės drėgmės, kurios daugelis taip trokšta. Kiekvienam gali būti naudingas nepaliekamasis kondicionierius, tik reikia rasti tokį, kurio svoris, maistinės medžiagos ir tekstūra atitiktų jūsų plaukų tipą. Čia pateikiamas geras plaukų kondicionierių sąrašas.

Kondicionierių naudokite po dušo, kol plaukai dar drėgni. Taip kondicionuojantys aliejai ir minkštikliai padės sulaikyti vandenį ir užsandarinti sruogų kutikulę kuri natūraliai pakyla dėl vandens poveikio.

6. Apsvarstykite galimybę prieš šampūną naudoti priemonę.

Kai kuriems plonų ar plokščių plaukų žmonėms sunku naudoti kondicionierių, kad ir koks lengvas jis būtų. Jei manote, kad kondicionieriai apsunkina jūsų šaknis, ištempia garbanas, prisideda prie į kaupimąsi linkusios galvos odos ar apskritai verčia plaukus riebaluotis, apsvarstykite galimybę pakeisti jų naudojimo tvarką. Taip, tikrai. Paprasčiausiai pirmiausia užtepkite kondicionierių ant visų plaukų ir leiskite jam įsigerti. Kondicionierių išplaukite, o tada šampūną tepkite tik ties šaknimis. Taip užtikrinsite, kad likusios sruogos būtų sudrėkintos, tačiau galvos oda bus pakelta, lengva ir švari.

7. Pasidaryk pats.

Jei visos šios kalbos apie kondicionierių privertė jus traukti Sephora ar Amazon krepšelį, tiesiog prisiminkite: Kartais geriausi pasirinkimai yra jūsų virtuvėje. Taigi, jei ieškote giliai maitinančios procedūros plaukams, apsvarstykite galimybę išbandyti vieną iš mūsų pasidaryk pats kaukių, kurioms naudojami namuose paprastai randami daiktai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *