11 patarimų, kaip optimizuoti tinklaraščio įrašus

Daugelis mūsų skaitytojų paprašė mūsų pasidalinti patarimais, kaip optimizuoti tinklaraščių įrašus SEO, kad jie galėtų gauti geresnius paieškos reitingus.

Geriausias laikas optimizuoti tinklaraščio turinį SEO yra jį kuriant, tačiau visada galite grįžti ir patobulinti senus straipsnius.

Tinklaraščio SEO yra svarbus, nes jis padeda jums nuolat pritraukti daugiau lankytojų į savo svetainę. Norėdami optimizuoti savo tinklaraščio įrašus SEO, galite padaryti daug dalykų.

Šiame straipsnyje mes pasidalinsime geriausiais tinklaraščio SEO patarimais, kurie padės jums optimizuoti tinklaraščio įrašus SEO, kaip profesionalui. Tai yra patarimai, kuriuos naudojame savo tinklaraščiuose, kurie pritraukia milijonus lankytojų iš paieškos sistemų.

1. Suplanuokite turinį tinkamai atlikdami raktinių žodžių tyrimus

Daugelis pradedančiųjų tiesiog remiasi geriausiais spėjimais rašydami temomis, kurios, jų manymu, domina jų vartotojus.

Jums nereikia pasikliauti aklais spėjimais, ypač kai galite atlikti raktinių žodžių tyrimus, kad sužinotumėte, ko tiksliai ieško jūsų vartotojai.

Raktinių žodžių tyrimas yra turinio kūrėjų ir SEO ekspertų naudojama technika. Tai padeda atrasti temas, kuriomis domisi jūsų vartotojai, remdamiesi paieškos sistemos duomenimis.

 

Tada galite naudoti šiuos raktinius žodžius planuodami turinio strategiją. Tai užtikrins, kad rašote temomis, kurių žmonės iš tikrųjų ieško, ir tai puikus būdas rasti naujų tinklaraščio įrašų idėjų .

Rekomenduojame naudoti raktinių žodžių tyrimo įrankius, pvz., SEMRush . Jie siūlo išsamų raktinių žodžių duomenis, konkurencijos analizę, raktinių žodžių pozicijų stebėjimą ir daugybę kitų naudingų funkcijų.

Jei naudojate „SEMRush“, norėtumėte patikrinti jų SEO rašymo padėjėjo įrankį. Tai padeda atrasti LSI ir susijusius raktinius žodžius, skaitomumą, kalbos toną ir vidutinį straipsnio ilgį.

Išsamias instrukcijas rasite mūsų straipsnyje, kaip atlikti tinklaraščio įrašų raktinių žodžių tyrimus .

2. Raskite semantinius raktinius žodžius, skirtus jūsų fokusavimo raktiniam žodžiui

Atlikę raktinių žodžių tyrimą ir atradę raktinių žodžių idėjų, pats laikas pasirinkti didžiausią paieškos apimtį ir mažą konkurenciją.

Tai bus jūsų pagrindinis raktinis žodis. Tai yra paieškos frazė, kurios greičiausiai ieškos jūsų vartotojai.

Jei naudojate „ SEO“ papildinį „ viskas viename“ , fokusavimo raktinį žodį galite nustatyti savo straipsnio SEO nustatymuose. Tai leistų jums pamatyti, kaip efektyviai jūs jį panaudojote savo straipsnyje.

 

Tada turite sužinoti latentinio semantinio indeksavimo (LSI) raktinius žodžius. Tai yra paieškos, susijusios su jūsų fokusuojamu raktiniu žodžiu.

Lengviausias būdas juos rasti yra tiesiog įvesti fokusuojamą raktinį žodį „Google“ paieškoje ir slinkti žemyn iki rezultatų apačios. Čia juos rasite kaip „susijusias paieškas“.

 

Turite į savo turinį įtraukti kuo daugiau šių raktinių žodžių, kad turėtumėte kuo išsamesnį turinį vartotojams.

Labai svarbu, kad nebandytumėte jų įdėti į savo turinį. Tai atrodytų keista jūsų vartotojams, o paieškos sistemos gana gerai nustato raktinių žodžių įdarą.

3. Parašykite efektyvų tinklaraščio įrašo pavadinimą

Jūsų tinklaraščio įrašo pavadinimas yra labai svarbus ieškant reitingų.

Geras tinklaraščio įrašo pavadinimas daro jūsų straipsnį labiau susijusį su paieškos užklausa. Dar svarbiau, kad tai motyvuoja vartotojus iš tikrųjų spustelėti jūsų straipsnį, kai pamato jį paieškos rezultatuose.

Savo tinklaraščio įrašo pavadinimą galite padaryti labiau pritaikytą SEO, naudodami savo fokusavimo raktinį žodį pavadinime.

 

Be to, kad pridėsite savo tikslinį raktinį žodį, mes taip pat rekomenduojame, kad antraštė būtų patraukli ir verta paspaudimo. Taip yra todėl, kad paspaudimų rodiklis (PR) vaidina svarbų vaidmenį SEO.

Yra kelios formulės, kaip parašyti efektyvias antraštes. Tas, kuris vis dar veikia, vadinamas EMV arba emocine rinkodaros verte.

Ši formulė rekomenduoja vartoti žodžius, kurie sukelia specifinius emocinius jūsų auditorijos atsakus.

Jei naudojate „ MonsterInsights“ papildinį, tada jis turi įmontuotą antraščių analizatoriaus įrankį, kuris suteikia jums antraštės balą tiesiai „WordPress“ administratoriaus srityje. Tai taip pat apima realaus laiko patarimus, kaip patobulinti savo titulą siekiant didesnio paspaudimų rodiklio.

 

Yra ir kitų internetinių įrankių, kuriuos galite naudoti, pvz., „ IsItWP Headline Analyzer“, kuris padeda apskaičiuoti jūsų pavadinimo EMV balą.

Norėdami gauti daugiau patarimų, skaitykite šiame straipsnyje apie antraštes, kurios tapo virusinėmis, ir kaip nukopijuoti jų sėkmę savo straipsniuose.

4. Padarykite vidinį įpročio susiejimą

Kurį laiką sukūrę tinklaraštį, turėsite pakankamai turinio, kurį norėtumėte, kad vartotojai perskaitytų. Naudodamiesi vidiniu susiejimu, galite siųsti naujus skaitytojus, kad jie peržiūrėtų jūsų senesnius atitinkamus įrašus.

Vidinis susiejimas yra puikus būdas sukurti kontekstinį santykį tarp naujų ir senų įrašų. Tai taip pat leidžia jums perduoti atitinkamas nuorodų sultis į jūsų senesnius straipsnius.

„WordPress“ leidžia lengvai ieškoti senų įrašų tiesiai įrašų rengyklėje. Tiesiog pasirinkite tekstą, kurį norite susieti, tada spustelėkite nuorodos mygtuką.

 

Po pasirinktais žodžiais pasirodys iššokantis tekstas. Galite pradėti rašyti ir ieškoti senesnių straipsnių, kuriuos norite susieti čia.

Įpratę susieti vidinį susiejimą įsitikinsite, kad jūsų puslapio SEO yra geras ir kad jūsų senesni straipsniai ir toliau gauna naujų nuorodų.

Susiję: Peržiūrėkite išsamų vadovą, kaip pridėti nuorodą „WordPress“ .

Dažnai pradedantieji daro klaidą, atlikdami vienpusį vidinį susiejimą ten, kur jie susieja su senesniais naujų straipsnių įrašais. Taip pat galite ir turėtumėte grįžti redaguoti senesnius įrašus, kad būtų nuorodos į naujus straipsnius, kad gautumėte maksimalią naudą.

5. Pridėkite vaizdų ir vaizdo įrašų prie savo dienoraščio įrašų

 

Paieškos sistemos dažnai patrauklesnį turinį reitinguoja paieškos rezultatuose. Vaizdai ir vaizdo įrašai yra daug patrauklesni nei paprastas tekstas.

Norite įsitikinti, kad jūsų tinklaraščio įrašuose tarp pastraipų yra vaizdų.

Pridėdami vaizdus, ​​turite būti atsargūs dėl autorių teisių. Dažnai pradedantieji kopijuoja vaizdus iš kitų svetainių, kad juos būtų galima naudoti savo svetainėje, ir tai gali sukelti teisinių problemų, jei tai padarysite neturėdami tinkamų leidimų.

Nesijaudinkite, yra daug vietų, kuriose galite rasti nemokamų vaizdų, kuriuos galite naudoti savo tinklaraščio įrašuose. Taip pat galite naudoti savo originalias nuotraukas arba naudoti tokias svetaines kaip „ Canva“, kad sukurtumėte patrauklias grafikas.

Įsitikinkite, kad optimizavote vaizdus SEO. Norėdami gauti išsamias instrukcijas, peržiūrėkite mūsų mokymo programą, kaip optimizuoti vaizdus paieškos sistemoms .

Vaizdo įrašai yra dar patrauklesni nei vaizdai. Galite konvertuoti savo tinklaraščio įrašus į vaizdo įrašus, kurdami skaidrių demonstracijas, dienoraščius ar eksperimentuodami su kitais formatais.

Tačiau niekada neturėtumėte tiesiogiai įkelti vaizdo įrašų į savo tinklaraščio įrašus. „WordPress“ nėra optimizuota vaizdo įrašams teikti, todėl jūsų bendrojo prieglobos paslauga negali jų tvarkyti.

Rekomenduojame įkelti vaizdo įrašus į „YouTube“. Tai antra pagal populiarumą paieškos sistema ir antra pagal dydį socialinės žiniasklaidos platforma iškart po „Facebook“.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos, žiūrėkite mūsų straipsnį apie tai, kaip įterpti vaizdo įrašus į „WordPress “.

6. Įtraukite metaaprašymą į savo dienoraščio įrašą

Meta aprašymas yra HTML metažyma, kurią galite pridėti prie bet kurio puslapio. Jo tikslas yra pateikti trumpą jūsų straipsnio aprašymą paieškos varikliams ir kitiems tikrintuvams.

Kai kurie SEO ekspertai mano, kad metaaprašymo žyma puslapyje tapo nebesvarbi. Tačiau daugelis kitų nesutiktų. „WPBeginner“ rekomenduojame naudoti visų įrašų meta aprašą.

Geras meta aprašymas gali paaiškinti daug daugiau apie straipsnį. Socialinių tinklų svetainėse, tokiose kaip „ Facebook“ , „ Twitter“ ir „LinkedIn“, taip pat rodoma, kai jūsų straipsniai yra bendrinami tose platformose.

 

Kadangi dabar žinote, kad žmonės skaitys jūsų metaaprašymus, norite įsitikinti, kad tai naudinga.

Taip pat norite įsitikinti, kad bent kartą paminėjote savo fokusuojamą raktinį žodį metaaprašyme paieškos tikslais. „Meta Description“ simbolių apribojimas yra 155 simboliai.

Stenkitės neviršyti šios ribos, kitaip jūsų meta aprašymas bus sutrumpintas po 155 simbolių. Taip pat norite įsitikinti, kad fokusavimo raktinį žodį naudojote anksčiau meta aprašyme, o ne vėliau.

Norėdami pridėti meta aprašą , turite slinkti žemyn iki AIOSEO meta laukelio savo įrašo redagavimo ekrane.

 

7. Palengvinkite savo straipsnių skaitymą

Skaitomumas yra svarbus veiksnys, į kurį atsižvelgia paieškos sistemos. Straipsniai, kuriuos lengviau skaityti, dažnai užima aukštesnę vietą nei straipsniai, kurie nėra patogūs vartotojui.

Kompiuteriniai ir mobilieji ekranai vis dar nėra optimali platforma skaitymui.

Štai kodėl dauguma vartotojų tiesiog nuskaito straipsnius. Iš tikrųjų tyrimai parodė, kad vartotojai praleidžia mažiau nei sekundę, kad nuspręstų, ar nori likti puslapyje, ar išeiti.

Tai labai trumpas laikas, kai įtikinate vartotoją likti ir slinkti. Pagerinę skaitomumą, galite leisti vartotojams greitai nuskaityti straipsnį.

Galite pagerinti įskaitomumą naudodami trumpesnius sakinius, mažesnes pastraipas, skyrybos ženklus, antraštes ir ženklelių sąrašus. Mes rekomenduojame pridėti baltą tarpą aplink tekstą ir naudoti vaizdus, ​​kad jūsų tekstas atrodytų lengviau.

Jei naudojate „viskas viename“ SEO papildinį, jis analizės skyriuje automatiškai išanalizuos skaitomumo problemas ir pateiks jums pasiūlymų.

 

Taip pat galite naudoti tokius įrankius kaip „ Grammarly“ , kurie leidžia jums patikrinti gramatiką, skyrybos ženklus ir rašybą iš karto. Taip pat pateikiami pasiūlymai, kaip pagerinti jūsų straipsnių skaitomumą.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią temą, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip pagerinti savo tinklaraščio įrašų skaitomumo balą .

8. Organizuodami turinį naudokite kategorijas ir žymas

Kategorijos ir žymos padeda rūšiuoti turinį ne tik sau, bet ir skaitytojams bei paieškos sistemoms.

Problema ta, kad daugelis „WordPress“ pradedančiųjų dažnai juos naudoja netinkamai.

Jei galvojate apie savo svetainę kaip apie knygą, kategorijos bus turinys, o žymos bus knygos rodyklės dalis.

Kategorijos yra naudojamos jūsų turiniui suskirstyti į pagrindines jūsų tinklaraštyje aptartas temas. Kita vertus, žymos yra temos, aptariamos atskirame tinklaraščio įraše.

Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite mūsų pradedančiųjų vadovą, kaip naudoti kategorijas ir žymas, kad būtų maksimaliai SEO nauda.

9. Siekite, kad paieškos rezultate būtų rodomas fragmentas

„Google“ stengėsi kuo greičiau atsakyti į vartotojų klausimus. Kaip dalį šių pastangų jie pristatė pateikiamą rezultatų arba atsakymų langelį.

 

Tai yra paryškintas paieškos rezultatas, rodomas viršuje. „Google“ sukuria tinkintą fragmentą iš straipsnio turinio, pabrėždama dalį, kuri, jų manymu, yra vartotojo užklausos atsakymas.

Remiantis „Advanced Web Ranking“ atliktais tyrimais, atsakymų langeliai užtikrina beveik 32,3% PR. Tai daro juos nepaprastai svarbiais jūsų SEO strategijai.

Nėra konkretaus „Google“ pateiktų instrukcijų rinkinio, kaip jie pasirinktų siūlomą fragmentą. Jų rekomendacija yra patobulinti jūsų turinį ir įsitikinti, kad jis suteikia naudotojų ieškomą informaciją.

Tačiau „WPBeginner“ sukūrėme naudingų patarimų, pagrįstų mūsų tyrimais, kurie padės jums pasirodyti „Google“ atsakymų laukeliuose su savo tinklaraščio įrašais .

10. Padarykite išsamų savo tinklaraščio įrašą

Paieškos sistemos mėgsta straipsnius, kuriuose labai išsamiai aptariama tema. Štai kodėl mes paprašėme jūsų turinio planavimo etape surinkti semantiškai susijusius raktinius žodžius (LSI raktinius žodžius).

Šie susiję raktiniai žodžiai suteikia jums supratimą apie skirtingus naudotojų paieškų variantus, susijusius su ta tema. Apimdami tuos raktinius žodžius savo straipsnyje, galėsite padaryti juos išsamesnius, informatyvesnius ir naudingesnius.

Turėtumėte naudoti antraštes ir paantraštes, kad įtrauktumėte tuos raktinius žodžius, ir pabandykite padengti kuo daugiau žemės.

Be LSI raktinių žodžių, dar vienas patarimas sukurti pilną turinį yra įvesti norimą raktinį žodį ir tada pereiti prie Vaizdų paieškos. Pamatysite temų burbulus su įvairiais raktiniais žodžiais.

 

Rekomenduojame juos įtraukti kuriant turinį, kad turėtumėte kuo išsamesnį turinį.

11. Optimizuokite senesnius tinklaraščio įrašus

Daugelis pradedančiųjų yra linkę pamiršti tinklaraščio įrašą po jo paskelbimo. Tiesą sakant, jūs nepadarėte optimizuoti savo tinklaraščio įrašo SEO, kai jis bus paskelbtas.

Štai keli dalykai, kuriuos turite atlikti paskelbę tinklaraščio įrašą:

  • Reklamuokite tai socialiniuose tinkluose – reklamuokite savo tinklaraščio įrašą savo socialinės žiniasklaidos profiliuose. Jūs netgi galite automatizuoti šią užduotį naudodami IFTTT, kad galėtumėte bendrinti savo turinį .
  • Pridėti vidines nuorodas – paskelbę įrašą, galite grįžti prie atitinkamų senų straipsnių ir pridėti nuorodą į savo naują tinklaraščio įrašą. Tai suteikia naujų straipsnių nuorodų sulčių, o vartotojams taip pat lengviau jas atrasti.
  • Stebėkite paieškos reitingus – optimizavote įrašą SEO, bet kaip sekti jo paieškos reitingus? Žr. Mūsų vadovą, kaip stebėti savo tinklaraščio įrašų paieškos reitingus , kad gautumėte instrukcijas.

Rekomenduojame reguliariai optimizuoti senus įrašus, kad galėtumėte toliau gerinti savo reitingą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums optimizuoti tinklaraščio įrašus SEO, kaip profesionalas. Reikia daugiau patarimų, kaip reklamuoti turinį? Peržiūrėkite mūsų straipsnį apie tai, kaip pritraukti daugiau srautų į savo tinklaraščio įrašus , ir mūsų palyginimą su geriausiomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis, kad galėtumėte susisiekti su savo skaitytojais.

Jei jums patiko šis straipsnis, prenumeruokite mūsų „YouTube“ kanalą, skirtą „WordPress“ vaizdo pamokoms. Mus taip pat galite rasti „ Twitter“ ir „

https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/blog-seo-tips-optimize-your-blog-posts-for-seo/

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *