KRIKŠTYNŲ FOTOSESIJA

KRIKŠTYNŲ NUOTRAUKOS

*

Krikštynų Fotosesija:

“Tu tyra ir trapi asmenybė,
Dar nei melo, klastos nežinai.
Tavo vaikiškas mažas pasaulis
Tegul būna ilgai, dar ilgai….”

*
*

KRIKŠTYNŲ FOTOGRAFAS. APIE KRIKŠTĄ

*

Krikštynų fotosesija – tai mano nuotraukose visada besišypsantys vaikai, kurie niekada nebūna įsitempe, kadangi susitikęs su jais pirmą kartą, aš susidraugauju, parodau dėmesį. Kaip suaugęs žmogus fotografuojamas, taip ir vaikas jaučiasi įvertintas – tuomet jau galima pradėti fotografuoti šventę. Todel visada anksčiau atvykstu, nei fotosesijos laikas, kurį ir skiriu abipusiam susipažinimui.

Būdamas krikštynų fotografas, stengiuosi, kad vaikas naturaliai atkreiptų dėmesį į objektyvą. Jeigu tas nepavyksta – tuomet pasinaudoju varpeliu arba jiems labai svarbiu žaisliuku. Tuomet dėmesys būna į objektyvą bendraujant naturaliai, su šypsena, todėl nereikia,kad tėveliai ar seneliai bandytu priverstinai atkreipti vaiko dėmesį. Juk vaikai jaučia suaugusiųjų energetiką, greitai pavargsta, pasijute fotografuojami per prievartą. Kuo daugiau bus laisvės – tuo vaikas supras jog tai, tarsi pramoga, šventė. Tokia turi būti krikštynų fotosesija.

KRIKŠTYNŲ FOTOSESIJA. FOTOGRAFAVIMO PROCESAS

*

Kad krikštynų fotosesijoje nuotraukos būtų įvairesnės, stengiuosi, kad ne tik nuotraukos būtų statytinės su kiekvienu žmogumi laikančiu vaiką ant rankų, bet ir pafotografuoti jį iš šalies, kai jis užsiėmes, žaidžia. Tada naturaliai jis pažvelgia pro objektyvą šypsodamasis džiaugsmingai, todėl geriausias fotografavimo stilius tuo momentu – reportažinis. Tokiu būdu ir išgaunu reikalingas emocijas, detalės. Labai myliu naturalią šviesą, o blykstę panaudoju tik labai tamsioje bažnyčioje ( kur tikrai labai reikia). Fotografijas gausite po mėnesio.

*

Kas yra Krikštas?

Kai kunigas bažnyčioje Jūsų paklaus, ko reikalaujate iš bažnyčios – vienareikšmiškai atsakome – “Krikšto”. Tik šio sakramento dėka ,vaikelis gauna apsaugas – angelą sargą ir tampa dvasiniame ryšyje ne tik su tėveliais, krikštotėvais, bet ir seneliais, protėviais. Krikštatėviai turi padėti ugdyti vaiko tikėjimą ir bendruomeniškumą. Visa gyvenimą lydėti sunkumuose, laimėje, džiaugsme. O prisiminimus suteiks krikštynų fotosesija.

Nepamirškite atsinešti: Vaiko gimimo liudijimą, Krikšto žvakę, Baltą Krikšto rūbą, Krikštatėvių asmens dokumentus. Svarbiausia, gera nuotaika su mano krikštynų fotosesija!

*

Krikštynų fotografas lauks Jūsų. Daugiau apie fotografiją ir mane.

*

Krikstynu Fotosesija su Profesionaliu Krikstynu fotografu.Krikstynu fotografija

 

Krikstynų fotosesija.Pabaiga

KRIKŠTYNŲ FOTOSESIJA | KRIKŠTYNŲ NUOTRAUKOS | KRIKŠTYNŲ FOTOGRAFAS | KRIKŠTYNŲ FOTO

Skambinti Dabar