Maistas fotografui per vestuves?

Suradote savo tobulą vestuvių fotografą  iš savo sąrašo, tam tikru momentu pasiekiate maitinimo įstaigą ir surenkate svečių, kurie ten bus, skaičių, tada pagalvokite: „ Ar man reikia pamaitinti savo vestuvių fotografą? „. 

Tai yra labai dažnas klausimas, kur atsakymas į jį gali skirtis.

AR TURĖČIAU PAMAITINTI SAVO FOTOGRAFĄ?

 Jūsų fotografas gali dirbti visą dieną, taigi, nors visi galbūt užkandžiauja, geria, pietauja ir vakarieniauja, jūsų fotografas visa tai užfiksuos. 

Jei jūsų fotografas dalyvaus tik ceremonijoje ir priėmime, maistas tikriausiai nereikalingas, tačiau jis ten yra visą dieną, nuo pirmo proceso ryte iki nakties, tai yra labai ilga diena ir ilgai gali praleisti be jokio maisto.

Gali būti, kad prieš yptaing1 dieną daug kalbėjote su savo vestuvių fotografu ir užmezgėte ryšį  su savo fotografu, nors jie yra profesionalūs, kad atliktų darbą, kurį galite vertinti kaip svečią, paversdami juos svečiai labiau atsipalaiduoja vieni kitiems, o tai gali padaryti daugiau natūralių ir linksmų nuotraukų.

Kai kurios poros nori, kad fotografas prisijungtų prie jų prie vakarienės stalo, leisdamas fotografui padaryti keletą kadrų.

Kita vertus, fotografas gali norėti trumpam atitrūkti nuo viso to, kad galėtų atsikvėpti ir pavalgyti. Jie taip pat gali tai pageidauti, nes gali nenorėti sėdėti su svečiais, nes jiems gali būti nepatogu, nes jie nieko nepažįsta ir norėtų trumpai pabūti ramybėj.

Fotografas dirbo sunkiau ir ilgiau nei bet kas kitas, nuo ryto būdamas vietoje, užfiksuodamas nuotakos, besiruošiančios visą dieną, nuotraukas iki ceremonijos, priėmimo, torto pjaustymo, iki pat pirmasis šokis.

Priklausomai nuo vietos ir kadrų, jie gali nešti sunkią įrangą aplink didingų namų ar atokios daržinės teritoriją, kad gautų gražius nuotakos ir jaunikio kadrus nuostabiu fonu. Tai gali būti ilga ir varginanti diena, tačiau, nepaisant to, kad maitinti savo fotografą yra ne tik malonu.

Verta aptarti tai su savo fotografu ir suteikti jiems galimybę, jie gali mielai prisijungti prie visų vakarienės ar tiesiog mieliau sėdėti savo automobilyje su iš anksto paruoštais sumuštiniais, todėl sužinokite, kas jiems labiausiai tinka.

Taigi ar jūs siūlėte savo vestuvių fotografui pavalgyti?

Jei esate vestuvių fotografas, ko imatės ir patiriate dėl to?

https://www.bbc.com/news/explainers-52811509

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *