MENINĖ FOTOGRAFIJA

MENINĖ FOTOGRAFIJA. KLASIKINĖ FOTOGRAFIJA

*

Meninė Fotografija: ” Fotografija, tai meno forma per kurią pateikiame savo požiūrį į pasaulį. “

*

MENINĖ FOTOSESIJA. KLASIKINIS PORTRETAS

*

Fine ART – vienas iš nekomercinės fotografijos žanrų, kurį man patinka maišyti su “fashion” komerciniais projektais. Žmogaus sielą su jo gyvenimo būdu ir pasakiška aplinka. Kurti vaikystėje girdėtas pasakas pagal tai, kiek įkvepia ne tik užsakovo vizija, bet ką aš matau tame žmoguje jį pamatęs pirmą kartą. Todėl meninė fotografija yra puiki proga atsiskleisti Tai asmenybei, visa savo sielos ir kūno grožio galybe.

*

Tačiau, kad taip nutiktų fotomodelis turi būti maksimaliai atsipalaidavęs, todėl neskubėdamas traukti fototechnikos iš kuprinės apsukame keletą ratų aplink parką, ar einame pasivaikščioti Vilniaus senamiesčio gatvelėmis. Po 20 minučių jau mes žiūrime į vienas kitą, kaip į artimesnes asmenybes ir galime pradėti dirbti komandini darbą. Tada jau psirenkame tinkamą idėjos foną, visas atributikas ir pradedu fotografuoti modelio testą. Dauguma merginų jau žino iš kurios pusės sau patinka iš selfie fotografijos, ar jau nuo ryto dažydamosios prieš veidrodį.

*

PORTRETINĖ MENINĖ FOTOGRAFIJA 

*

Po modelio testo jau galutinai kartu nusprendžiame iš kurių kampų fotografuosiu ir imames pozavimo, kūno geometrijos su aplinkos linijomis triukų. Šitam procesui mane įkvepia kinematografija, filmų peržiūros. Labai svarbu, kad žmogus būtų įtrauktas i visą procesą kaip komandos narys ir ivertintų fotoaparato ekrane, kaip sau patinka. Tuomet dviems komandoms nariams sukyla itin didelė motyvacija. Iš serijos, aš savimi pasitikintis fotografas ir aš sau labai graži pozuotoja.

Tokia mano rezultatų paslaptis. Vien tik perduotų kito mokytojo, ar savų interpretacinių žinių neužtenka. Reikalingas fotomodelio charizmatiškumo atskleidimas per tarpusavio darbo supratimo ir naujos draugystės. Juk Draugas – tai asmenybė, kuriuo maksimaliai pasitiki, kuris nepakėlęs prieš tave nosį (“koks aš krūtas fotografas – nesikiškit as viską darau profi”). Todėl pozuojančios į fotografą požiūris ir statusas į vienas kitą turi būti vieningai balansuojantis ,kaip ir fotografo – lygybė. Meninė fotografija

*

Stengiuosi savo darbuose spalvinius tonus išgauti iš naturalios šviesos ir pasirinkto klasiško objektyvo meninei fotografijai. O “Photoshop” programoje labai saikingai ir tvarkingai pateikti savo kūrybos galutinį produktą. Sakoma, skonio reikalas kiek į sriubą dėsime druskos, todėl dėl jo nesiginčijama, kadangi kiekvienas esame individualybė ir klientas pasirenka fotografą jo darbų pėdomis. Tokia meninė fotosesija. Meninė fotografija

*

menine fotografija - tai menine fotosesija, portretine fotografija

MENINĖ FOTOGRAFIJA | MENINĖ FOTOSESIJA | PORTRETINĖ FOTOGRAFIJA | PORTRETAS

Skambinti Dabar