NĖŠČIŲJŲ FOTOSESIJA

NĖŠČIOSIOS FOTOSESIJA

Nėščiųjų fotosesija Vilniuje Ir Visoje LT.

*

NĖŠČIŲJŲ FOTOSESIJA

Nėščiųjų Fotosesija Vilniuje - Nėščios moters portretas

Nėščiųjų fotosesija – tai viena iš sudėtingiausių ir, bene, daugiausiai atsakomybės reikalaujančių fotosesijų. Juk nėštumas yra vienas jautriausių periodų moters gyvenime, nes sustiprėja jutiminiai sensoriai, keičiasi nuotaikos, tarsi jūros bangos krante.

Todėl, kaip ir kiekvienoje fotosesijoje, aš susitikęs su nėščia moterimi pabendrauju dvidešimt minučių vaikščiodamas parke, ar sėdėdami kliento namuose, prie šviežių apelsinų sulčių gėrimų stalo. Aptariame būsimos nėščiosios fotosesijos detales ir aplamai, kaip atrodo užsienio fotografų darbai per nėščiųjų fotosesija.

Kai žinome jau visas detales ir pakankamai susipažinome, kad būtų kūrybinė laisvė – imames fotosesijos pradžios. Nėščiosios fotosesija dažniausiai vyksta nėštukės namuose arba gamtoje, miesto senamiestyje.

Nėščiųjų Fotosesija Vilniuje - Nėščios moters meninė fotosesija

Visada paprašau kad nėščiosios moterys pasiimtu su savimi kuo mažiau daiktų, kad nepervargtų greitai ir būtų laisvos rankos pozavimui. Taippat kuo mažiau vaikščioti. Kiekviena nėščiųjų fotosesija turi būti su kuo mažiau vaiksčiojimo. Būtina fotografijos eigoje pailsėti atsisėdus ant suolelio. Tik tuomet ne tik nuotaika būna tobula, bet ir pats darbo procesas malonesnis, pasiekiamas aukštas rezultatas, suvaldoma emocija. Juk fotografas turi būti psichologas, o tai įtraukia į savotišką meditacijos procesą. Jeigu po fotosesijos jūs nepavargote ir pasijutote daug geriau – vadinasi jūs patyrėte fotografijos meditaciją.

*

NĖŠTUKĖS FOTOSESIJA

Nėštukės fotosesijos kaina priklauso nuo pasirinktų kadrų kiekio ir vietos. Jei gyvenate kitame mieste – tuomet prisideda kelionės išlaidos. Fotografijos pateikiamos per savaitę, ne sezono metu, o per patį piką – iki vieno mėnesio, tačiau mano klientai visuomet lieka nustebinti ir pamaloninti greitesniu pateikimu, nei buvo tikėtasi. Juk svarbiausia, abi šalys, turi žinoti kuo vėlėsnę datą, kad nebūtų nuotraukų redagavimo vėlavimų, nes tai neprideda fotografui profesionalumo. Tokia pas mane nėštukės fotosesija.

NĖŠČIOS MOTERYS

Nėščiųjų Fotosesija Vilniuje - Nėščios moters naujos gyvybės visatos sprogimas

Nėščios moterys – vienos iš nuostabiausių visatos stebuklų. Juk tai nepaprastas jausmas kai atsiranda nauja gyvybė mūsų planetoje, kuria mes rūpinamės, augindami praeiname visus sunkumus, todėl labai svarbu jog prie to prisidėtų ne tik moteriškasis pradas, bet ir vyriškoji meilė, kuri yra ne mažiau svarbesnę, nei mamos meilė kūdykiui.

Juk nuo to priklauso tolimesnis vaiko psichologijos vystimasis, susipažinimo su teigiamų aukštų vibracijų aplinka. Nauja gyvybė Jūsų Šeimoje – tarsi naujas visatos sprogimas gyvenime, todėl ir yra man tokia svarbi nėščiųjų fotosesija, kurią būtina įamžinto vos ne su kiekvienu mėnesiu. O gimus vaikeliui pradėsite iš naujo skaičiuoti laiką: pradedant mėnesiai, o baigiant metais.

Todėl Lauksiu Jūsų, Būsimos Mamos, Asmeninėje Nėščiosios Fotosesijoje. Nėščiųjų Fotosesija Už Prienamą Kainą. Ankstesnį straipsnį rasite čia:

Nėščiųjų Fotosesija | Nėščiosios Fotosesija | Nėštukės | Nėščios Moterys

Skambinti Dabar