Nuoširdus SMP atnaujinimas apie pakeitimus, kuriuos atlikome, kad paskatintų tikrus pokyčius mūsų bendruomenėje

Kaip daugelis iš jūsų gali žinoti, praėjusią vasarą mes sudarėme sąrašą 6 pažadai kovoti prieš rasizmą ir nelygybę vestuvių bendruomenėje. Nors mes dar tik pradedame, norėtume pakviesti jus toliau į pokalbį ir pasidalinti keliomis iniciatyvomis, kuriomis dirbame siekdami užtikrinti, kad „Style Me Pretty“ būtų gilių, ilgalaikių pramonės pokyčių priešakyje.

Prieš įsigilindami norėtume nuoširdžiai padėkoti. Jums … mūsų skaitytojai. Jie buvo pasirengę pasidalinti savo išgyvenimais, nusivylimais, pykčiu ir skausmu. Kas norėjo pasiūlyti idėjų, šturmuoti protą su mūsų darbuotojais, skirkite laiko savo labai užimtam pasauliui, kad padėtumėte mums suprasti, kokie gilūs yra rasizmo randai ir kokius žingsnius galime pradėti gydyti. Be jūsų visų pagalbos ir kantrybės – kartu su neįtikėtina įvairovės grupės narių komanda (plačiau apie šias roko žvaigždes toliau) – mes negalėtume iš tikrųjų suprasti niuansų, kaip didelis ir mažas rasizmas paveikė mūsų bendruomenę.

Dabar atėjo laikas pranešti jums apie tai, kokie pakeitimai buvo padaryti po pažadų, duotų 2020 m. Birželio mėn. Kaip visada, tai yra nuolatinis ir atviras pokalbis, ir mes sveikiname visas mintis, kaip galėtume patobulinti save ir toliau remiasi reikšmingais, svarbiais pokyčiais vestuvių industrijoje

Tęskite „Style Me Pretty“ skaitymą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *