Pigios vestuvės

1. Venkite išpūsti svečių sąrašą.

Nors gali kilti pagunda visus pažįstamus įrašyti į svečių sąrašą, tai ne visada yra puiki mintis. Kiekvieną kartą papildę pridedate papildomų išlaidų, o vestuvės tampa mažiau intymios.

Tam tikru laipsniu tai buvo spąstai, į kuriuos patekome su savo pačių vestuvėmis – mūsų svečių sąrašas augo ir augo tiek, kad pakvietėme žmones, kurių gerai nepažinome vien todėl, kad jautėmės įpareigoti.

Norėdami sutaupyti kuo daugiau, pabandykite pakviesti mažiau žmonių ir padaryti renginį intymesnį. Pradėkite sumažindami sąrašą 20%, tada dar 20%. Tada pažiūrėkite, ar esate patenkintas.

2. Paprašykite vestuvių pagalbos, o ne vestuvių dovanų.

Mums pasisekė, kad keli mūsų draugai ir šeima turėjo muzikinį talentą, todėl jie galėjo suteikti muzikinę akompanimentą mūsų ceremonijai. Mes taip pat turime artimą draugą, kuris yra labai kvalifikuotas fotografas mėgėjas, ir jis norėjo fotografuoti mūsų ceremoniją kaip vestuvių dovaną. Tada po ceremonijos jis pateikė aukštos kokybės skaitmeninius vaizdus.

Paprašyti šeimos ir draugų vietoj dovanos pasiūlyti jų talentus atitinkančią pagalbą ar paslaugas, tai puikus būdas išlaikyti savo vestuves su biudžetu.

3. Surengkite ceremoniją namuose ar lauke.

Pastato ar pasitarimų salės nuoma jūsų ceremonijai ir priėmimui gali būti labai brangi. Verčiau apsvarstykite galimybę savo ceremonijai naudoti savo namus (arba tėvų namus), o gal viešąjį parką, iš kurio atsiveria gražus vaizdas.

Kiekvienu atveju taip pat galite surengti savo registratūrą lauke, sukurdami vaizdingą, įsimintiną ceremoniją, tuo pačiu sumažindami vietos nuomos kainą.

Tačiau jei eisite lauko keliu, blogo oro atveju geriausia turėti atsarginį planą; nenorite susituokti lyjant lietui, kuriame visi jūsų draugai ir šeima lieka permirkę. Tai gali reikšti tvirtos palapinės nuomą, jei prognozuojamas lietus, arba keletą pramoninių ventiliatorių, jei tai itin karšta diena, arba tiesiog prikimšti visus namo gyventojus, kad lauktų audros.

  • Susijęs : Patikrinkite šias gražias, prieinamas vestuvių vietas

4. Maitinkitės patys arba samdykite šeimai priklausantį restoraną.

Vestuvių metu mes patys ruošėme maistą ir patiekėme maistą, daug padedami mano žmonos šeimos. Tai smarkiai sumažino ceremonijos maisto išlaidas.

Jei tai nėra jūsų stiprioji pusė, ieškokite savo bendruomenėje šeimos restorano ir paprašykite savininkų tiesiogiai pasirūpinti jūsų vestuvėmis. Šeimai priklausantys restoranai visada yra pirmoji vieta, kur reikia pasitikrinti – jie beveik visada įveiks papildomą mylių, kad jūsų vestuvės būtų ypatingos, ir paprastai supranta jūsų biudžeto poreikius.

5. Eik minimaliai su gėlėmis.

Užuot išleidę daugybę pinigų gėlėms, kurios mirs netrukus po priėmimo, palikite tai paprasta, bet elegantiška – pavyzdžiui, po vieną rožę kiekvienai pamergei ir labai mažą puokštę nuotakai. Jei pažįstate ką nors, kas turi rožių krūmą, dieną prieš ceremoniją iš tikrųjų galite pasigaminti savo puokštes, patys nupjaudami rožes ir nukirpdami erškėčius.

Kita pigi vestuvių idėja – vietoj to eik su netikromis gėlėmis. Tikėtina, kad niekas net nepastebės, ir jūs galite sutaupyti ryšulį, patys susitvarkę anksčiau laiko.

6. Praleiskite jaunikių ir pamergių dovanas.

Nors laikoma įprasta dovanoti dovanas savo jaunikiams ir pamergėms kai kuriuose būreliuose, tai ne visada būtina. Užuot pirkę dovanas, kurių jie gali net nenorėti ar joms nepatikti, apsvarstykite galimybę parašyti jiems specialų užrašą, kuriame vietoj to būtų padėkota. Jei jūsų draugai žino, kad bandote surengti taupias vestuves, jie supras.

7. Paruoškite savo kvietimus patys.

Turėdami kokybišką namų spausdintuvą ir šiek tiek laiko, patys galite parengti labai madingus kvietimus. Mes su žmona pasiėmėme paprastą tuščią kvietimų rinkinį, kurį pardavėme „Staples“, ir patys pakvietėme į savo vestuves. Nėra nuotraukų ar nieko – tik labai klasikinis šriftas ir paprastas tekstas. Tai atrodė stilingai ir mums visiškai nekainavo.

Tokiose svetainėse kaip „ VistaPrint“ taip pat siūlomi pigūs kvietimai į vestuves, kuriuos galite užsisakyti patogiai savo namuose. Jų galimybės nėra per daug įmantrios, tačiau jos tikrai pasielgs. Jūs netgi galite pasamdyti laisvai samdomą grafinį dizainerį, kuris už gana trumpus pinigus (pradedant nuo 5 USD) už „ Fiverr“ sukvies jūsų pasirinktą kvietimą .

  • Susijęs : Kaip rasti įperkamus vestuvių kvietimus

8. Pasiskolinkite stereofoninę įrangą arba naudokitės savo namuose.

Užuot samdę didžėjų, tiesiog naudokitės savo namų stereofonine įranga arba įranga, kurią skolinatės iš draugo. Įdėkite garsiakalbius aplink šokių aikštelės zoną – jų nereikia išskleisti po visą priėmimo kambarį. Sukurkite „iPod“ grojaraštį, kuriame pateikiamos kelių valandų mėgstamos dainos, arba pažiūrėkite, ar turite draugą, kuris galbūt norėtų sukurti grojaraštį. Savo dainų pasirinkimas yra puikus būdas suasmeninti visą savo patirtį.

9. Sandėliuokite juostą patys.

Alkoholis yra daug išlaidų, kai reikia daug vestuvių, be to, tai yra didelis kintamasis, su kuriuo galite žaisti, kad sumažintumėte išlaidas. Užuot pasirinkę visą atvirą barą, galite sutaupyti pinigų, siūlydami tik alų ir vyną, arba nemokamą kokteilių valandą, po kurios eina grynųjų pinigų baras.

Jei išnuomojate salę pasiteirauti, paklauskite, ar jie leis jums tiekti savo alkoholį, o ne naudoti vietą, o tai gali būti didelis pinigų taupymas. Ieškokite pigių alkoholinių gėrimų parduotuvių savo rajone ir apsirūpinkite pagrindais: raudonuoju ir baltuoju vynu ir bent kelių rūšių alumi. Jei norite pasiūlyti pilną barą, pasiimkite standartinius alkoholinius gėrimus, tokius kaip degtinė, džinas, romas ir viskis, taip pat keletą maišytuvų ir gaiviųjų gėrimų, pavyzdžiui, gazuotų gėrimų ir sulčių.

Turėkite omenyje, kad nors ekonomiškiau pirkti statinę alaus, o ne atvejus, bet koks alaus likučiai eis veltui, o perteklinius butelius galite laikyti mėnesius. Tai naudinga, nes verta pervertinti – nenorite, kad įpusėjus registratūrai pritrūktų gėrimų.

10. Pateikite „pardavėjo korteles“ mainais į lengvatinius tarifus.

Jei samdote žmones jūsų priėmimo paslaugoms teikti (muzikantus, didžėjus, gėlininkus, viešojo maitinimo įstaigas, fotografus ir kt.), Pasiūlykite jiems reklamuotis mainais už lengvesnius tarifus.

Registratūroje įdėkite po mažą kiekvieno asmens kortelę, kurioje nurodytos įmonės, atsakingos už kiekvieną vestuvių paslaugą, kartu su jų kontaktine informacija. Kadangi tai yra labai efektyvi reklama, mainais į šią galimybę daugelis įmonių mielai teiks paslaugas mažesniais tarifais.

11. Susisiekite su vietiniu universitetu.

Jei norite, kad ceremonijoje (o galbūt ir priėmime) būtų gyvų muzikinių akompanimentų, viena vieta, kur ieškoti pigesnių muzikantų, yra jūsų vietinio universiteto muzikos skyrius.

Susisiekite su jais ir paklauskite, ar yra studentų, studijuojančių tam tikrą instrumentą ar vokalinį kūrinį, ir sužinokite, ar jie gali pateikti muzikos vestuvėms. Tai gali padėti jiems išplėsti savo gyvenimo aprašymą ir sutaupyti jus šioje paprastai kainuojančioje jūsų vestuvių dalyje.

Tai pasakytina ir apie fotografus – jei jūsų vietiniame koledže yra meno mokykla ar fotografijos programa, pažiūrėkite, ar yra talentingų studentų ar naujausių studentų, kurie norėtų fotografuoti jūsų vestuves su nuolaida už portfelio kūrimo patirtį ir ekspoziciją. gautų.

 

12. Dekoracijų kainų parduotuvė – ir apsvarstykite galimybę pirkti naudotą.

„My Wedding Favors“ , „Paper Warehouse“ ir „Hobby Lobby“ pardavimai ištisus metus. Jei žinote, ko ieškote anksčiau laiko, galite tiesiog palaukti, kol jis bus parduodamas, ir „pašokti“, kai bus tinkamas laikas.

Tuo tarpu taip pat galite apsvarstyti galimybę nusipirkti naudotus centrinius daiktus ir dekoracijas. Naujausios nuotakos dažnai parduoda savo dekoracijas tokiose svetainėse kaip craigslist.org, ir jūs galite sutaupyti pluoštą pinigų ir pastangų eidami šiuo keliu.

13. Jei tuokiatės savo bažnyčioje, paprašykite pagalbos moterų padėjėjos.

Daugelyje bažnyčių yra moterų organizacija, kuri mielai padeda ruošiantis vestuvėms mainais į nedidelę auką. Įtrauk juos – jie gali atimti daug rūpesčių nuo tavo pečių už gana žemą kainą.

Mūsų vestuvėse „bažnyčios ponios“ ceremonijos dieną buvo labai naudingos bažnyčios puošybai ir kitiems naudingiems dalykams.

14. Pirkite sukneles iš lentynos ir parduodate.

Jei norite sutaupyti pamergių suknelių, pasistenkite apskritai vengti specialių suknelių. Užuot užsukę į keletą parduotuvių, kuriose parduodamos suknelės, sužinokite, ar visi galite rasti ką nors „už stovo“.

Tai geriausiai tinka, jei jūsų spalvos pasirenkamos anksčiau laiko ir jei parduotuvėje, kurioje perkate, yra daugybė dydžių. Kad vestuvių vakarėlyje būtų kuo mažiau šnipų, taip pat galite apsipirkti anksčiau laiko ir tik pasimatuoti sukneles, kurias jau patvirtinote.

Kita pigi vestuvių idėja: užuot pirkusi naujas sukneles, kiekviena pamergė turi vilkėti tam tikros spalvos suknelę, kuri jiems jau priklauso.

15. Išsinuomokite smokingus kaip grupę arba tiesiog dėvėkite derančius kostiumus.

Turėtumėte išsinuomoti, nebent turite konkrečią priežastį, kodėl turite smokingą . Dažnai naudinga išnuomoti smokingus kaip grupę per tą patį verslą, nes dažnai gausite grupės kainą.

Jei nenorite eiti smokingo maršrutu, taip pat galite leisti visiems savo jaunikiams vilkėti juodą kostiumą iš namų ar kitą derantį oficialų drabužį.

16. Pasirinkite vestuvinius žiedus už prieinamą kainą.

Vestuvių juostos tradiciškai yra svarbi vedybų ceremonijos dalis, simbolizuojanti jūsų atsidavimą vienas kitam. Tai nereiškia, kad jie turi jums kainuoti nemažą sumą.

Tipiška 14 karatų vestuvių juosta gali kainuoti  daugiau nei 1 000 USD , o vestuvių svetainė „TheKnot“ teigia, kad amerikiečių poros dažniausiai išleidžia apie 3% visų vestuvių išlaidų žiedams (plius tūkstančiai daugiau sužadėtuvių žiedui). Jei savo vestuves bandote nutraukti biudžetu, tai yra sritis, kurioje galite gana lengvai sumažinti išlaidas.

Skirtingai nuo pačių vestuvių, kurios pasibaigė per greitai, jūs (tikiuosi) šį žiedą nešiosite visą savo gyvenimą visą gyvenimą – todėl svarbu, kad jums patiko, kaip jis atrodo ir jaučiasi. Bet tai dar kartą nereiškia, kad jis turi kainuoti 1000 USD ar daugiau. Titanas, sidabras ir kitos medžiagos yra pigesnės, ilgaamžės ir jas galima pritaikyti dar giliau. Čia rasite keletą prieinamų vestuvinių žiedų variantų .

17. Suplanuokite paprastą, o ne puošnų medaus mėnesį.

Didelis medaus mėnuo, kurio kaina viršija viršų, gali pasirodyti įdomus, tačiau daug ar daug pigiau (ir dažnai maloniau) likti arčiau namų.

Užuot planavę didelę, brangią kelionę, sutelkite dėmesį į tai, kas svarbu: atsipalaiduokite po tų įtemptų savaičių, vedusių prieš jūsų vestuves, ir praleiskite laiką vienas su naujuoju sutuoktiniu. 18 valandų skrydis visame pasaulyje su keliais persėdimais šiuo klausimu nepadės.

Jūs netgi galite tiesiog įlipti į automobilį ir praleisti savaitę ar dvi, apžiūrėdami visas vietines lankytinas vietas, kurių iki šiol niekada neturėjote laiko pamatyti. Ką bedarytumėte, tiesiog mėgaukitės šiuo laiku kartu.

pagal

20 Ideas for a Frugal (Not Cheap) Wedding on a Budget

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *