Poros Fotosesija

Vienas nuostabiausių dalykų, susijusių su fotografu, yra gebėjimas pasakoti žmonių istoriją vaizdais.
Nors fotografija užsiimu jau kelerius metus, porų fotografija man yra nauja sritis ir džiaugiuosi, kad per šį sezoną man laukia dar kelios sesijos.

Puikiai atliktose porų pozose yra kažkas nepaprastai gražaus. Porų fotografija yra kur kas platesnė nei klasikiniai sužadėtuvių ir vestuvių seansų pavyzdžiai. Vis daugiau porų nori profesionalių fotografų, kad jie užfiksuotų savo asmenines istorijas ir pasidalintų su savo draugais bei šeima.

Fotografuokite lauke

Porų nuotraukos gerai veikia bet kokio tipo vietose. Kaip ir drabužių spinta, pora yra laiminga ir atsipalaidavusi. Tačiau galite naudoti svetainę, kad galėtumėte daugiau sužinoti apie šiuos žmones ir jų meilę. Pasirinkite vietą, kuriai jie yra aistringi, ar tai būtų parkas mieste, kuriame jie susižadėjo, ar kalnų namelis, kuriame jie mėgsta praleisti vasaros atostogas.

 

Kūrybinis apšvietimas

Taip pat verta paminėti, kad porų fotografija yra labiau susijusi su emocinio žiūrovo užfiksavimu ir sukūrimu, ypač lyginant su daugeliu kitų portretų formų, tokių kaip autoportretas ar šeimos portretai . Nuotaikos apšvietimas ir kūrybiniai efektai šiose nuotraukose yra daug dažnesni.

 

Pasakok jų istoriją

Vaizdai, kurie iškart pasakoja istoriją, yra nugalėtojai. Kai kurios mielos poros pozos turi staigmeną, pavyzdžiui, žiedą ar gėles, paslėptas vieno partnerio akyse. Ieškokite būdų, kaip papildyti istorijos siužetą.

Vienas iš būdų tai padaryti yra naudoti orą ir vietą kuriant istoriją ir leisti savo porai tai pasakyti. Tačiau naudojant aukščiau pateiktus patarimus ir derinant poros asmenybę, svetainę, drabužių spintos pasirinkimą ir pozas, tai greičiausiai tekės natūraliai.

 

Aktyvaus gyvenimo būdo kadrai

Ne visų porų kadrai turėtų būti statiški ir inscenizuoti. Ieškokite galimybių priversti jūsų porą judėti, einant link fotoaparato ar toliau nuo jos. Leiskite jiems susikibti už rankų ir žiūrėti vienas kitam į akis.

Dar viena puiki technika yra įtraukti poros mėgstamą veiklą. Ar jie muzikantai, čiuožėjai, žygeiviai ar baikeriai? Kad ir koks būtų jų dalykas, iškelkite jį į pirmą planą. Paprašykite jų atsinešti rekvizitus arba padėti jums išsirinkti mėgstamiausią vietą. Raskite būdų, kaip padaryti intymius jų portretus, darančius tai, ką mėgsta daryti, ir kartu.

 

Būkite kūrybingi

Porų fotografija yra nuostabi portreto forma, nes atveria tiek daug galimybių. Dirbkite su pora ir būkite kūrybingi. Nėra teisingo ar neteisingo būdo, jei pora yra laiminga. Pasirūpinkite, kad pora būtų kvaila ir rizikuotų. Blogiausia, kas nutiks, yra viena nevykusi nuotrauka. Pabandykite padaryti pozuotas asmenukes arba pabandykite atkurti garsiąsias filmų scenas, tokias kaip Džekas ir Kate ant „Titaniko“ lanko.

 

Išvada

Atminkite, kad porų fotografija yra pasakojimas. Bet kad būtų aiškiau, pasakojama ne apie fotografo istoriją. Jei dirbate su mokančiais klientais, jie nusipelno, kad paskirtumėte laiko juos suprasti ir pagaminti ką nors reprezentatyvaus. Tai reikalauja šiek tiek daugiau darbo, tačiau rezultatai yra to verti.

Parodykite savo darbą ir pasidalykite nuotraukų istorijomis savo portfelio svetainėje. Įsitikinkite, kad pasirinktas portfelio svetainės kūrėjas siūlo lankstumą, funkcijas ir paprastą naudojimą, kurio reikia norint sukurti profesionalią portfelio svetainę nereikalaujant jokių kodavimo žinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *