POROS FOTOSESIJA

POROS FOTOSESIJA. LOVE STORY

*

Poros fotosesija: “Prie meilės artėji ne tada, kai randi sau tobulą žmogų, o tada, kai išmoksti netobulą žmogų matyti tobulai“ (Samas Keenas).”

*

LOVE STORY FOTOSESIJA. MEILĖ

*

Meilė – vieniems nepaaiškinamas reiškinys, susijęs su jausmu, aistra, fiziniu artumu, ką galime išvysti vakarų pasaulio filmuose. Kitiems – tai apsisprendimas būti su tuo žmogumi visą gyvenimą, įveikiant vienas kito baimes, sunkumus, ko negalėtų patirti, ištverti meilę laikantys aistros reiškiniu.

Ir šitie skirtumai atsispindi, kai sutinku poras fotosesijose. Ju iš karto galiu spręsti su kuo fotosesija taps stipri, su kuo sunkiau įgyvendinama su specialiais apmokymais tiek merginai, tiek vaikinui. Kad pas abu būtų abipusis pasitikėjimas savimi, kad jie būtų tokie, kokie kiekvieną dieną kartu.

Efektyviausias metodas nuimti įtampą ne tik prieš fotosesija pabendrauti keliolika minučių, bet ir paprašyti jų, jog kai žiurės į objektyvą – tegul įsivaizduoja, kad jie kitapus ekrano žiūri į šią fotografiją.

Su žmonėmis, kurie trykšta vidine sielos meile – su tais dirbti daug papraščiau, tarkim, vaikinui nereikės sakyti, kaip pabučiuoti ir apkabinti merginą. Tuo fotografas turi būti universalus, jog ne tik nustatyti porelės tipažą, bet ir mokėti dirbti su bet kurio tipo žmonėmis, kad nuotraukose trūkumai liktų nepastebėti.

*

POROS FOTOSESIJA. ROMANTIŠKA FOTOSESIJA

*

Poros fotosesija – tai puiki proga pradedantiems fotografams eiti link vestuvinės fotografijos karjeros. Kadangi dauguma manęs labai geri portretų meistrai prašo padėti sudalyvauti šalia, kai fotografuoju vestuves, nes jiems trūksta drąsos žengti šį žingsnį. Tuomet poros fotografavimas yra puiki galimybė praktikuotis. Galima surengti netikras vestuves su fotomodeliais – tai ir papildomai susikursite savo portfolio. Poros fotosesija

*

Geriausi mano darbai yra atrenkami kitų fotografų iš viso pasaulio kampelių. Juk sakoma, save pažinsi per draugą ( kitą žmogų). Tai lygiai tas pats ir su fotografijos karjera, kad kiti žmonės tave augina, ne tik savos žinios, mokytojas.

Pasikalbėkite su jais susitike prie kavos puodelio, padarykite nemokamai daugiau kadrų, o efektyviausia – leisti jiems išsirinkti nuotraukas jau fotosesijos metu.

Taip 8-erių metų karjeros laikotarpyje aš išvengiu nepatenkintų klientų, nes dirbu ne savanaudiškai,o kaip visos komandos narys.  Taip dirbama su poros fotosesija.

Poros Fotosesija Meilė. Nuostabi nuo pirmojo šokolado šaukšto.

 

POROS FOTOSESIJA | LOVE STORY FOTOSESIJA | ROMANTIŠKA FOTOSESIJA | GRAŽI PORA | PORŲ FOTOGRAFAS

Skambinti Dabar