Unikali turinio marketingo nauda

o visos šios neigiamos reklamos metu įmonės turi neįtikėtiną galimybę nustoti trukdyti ir pradėti padėti savo klientams.

Sveiki atvykę į turinio marketingo pasaulį.

Turinio marketingas orientuota į pardavimų skatinimą teikiant klientams tai, ko jie ieško, kol jie aktyviai ieško.

Šiandien kalbėsime apie 13 svarbiausių turinio rinkodaros privalumų, kad suprastumėte, kokia vertinga ši rinkodaros strategija gali būti jūsų verslui.

Pirmiausia pasidalysime 13 svarbiausių turinio rinkodaros privalumų. Tada gilinsimės į tai, kaip galite pradėti taikyti veiksmingą turinio rinkodaros strategiją.

13 svarbiausių priežasčių investuoti į turinio rinkodarą
1. Nes „Google“ mėgsta turinį.
Taip, „Google“ dievams patinka kokybiškas turinys.

Netikite manimi? Tiesiog nueikite į „YouTube“ ir peržiūrėkite interviu su Mattu Cuttsu (buvusiu „Google“ internetinio šlamšto vadovu). Sunkiai rasite jo atsakymą į klausimą, kaip užimti aukštesnes pozicijas „Google“ paieškoje, išskyrus „rašykite puikų turinį“.

„Google“ yra apsėsta siekio suteikti savo naudotojams tokią paieškos patirtį, kuri užtikrintų tai, ko jie ieško. Aukštos kokybės turinys dažnai yra geriausias būdas suteikti tokią patirtį.

Gerai, taigi „Google“ patinka turinys. Kam tai rūpi?

Trumpas atsakymas: Visiems.

seo turinio rinkodara

Paveikslėlis paimtas iš SparkToro 2018 m. tyrimo

2018 m. „SparkToro“ atliktas tyrimas parodė, kad „Google“ į vidutinę svetainę siunčia 10 kartų daugiau srauto nei „Facebook“ (ir daugiau nei 10 kartų daugiau srauto į bet kurią kitą svetainę).

Kitaip tariant, turinio rinkodara smarkiai padidina svetainės srautą iš efektyviausio srauto kanalo (organinės paieškos).

Spustelėkite, jei norite tai paskelbti „Tweet“.

2. Turinio rinkodara skatina didesnius pardavimus

Svetainės lankomumo didinimas yra beprasmis, jei dėl jo neatsiranda daugiau pardavimų.

Nesijaudinkite: turinio rinkodara taip pat padeda didinti pardavimus.

Dauguma jūsų klientų nebus pasirengę pirkti iš jūsų pirmą kartą išgirdę apie jūsų verslą. Prieš įsipareigodami pirkti, žmonės pereina pirkimo procesą. Mažesnių produktų (pvz., kramtomosios gumos pakuotės) pirkimo procesas yra greitas; didesnių produktų (pvz., naujo automobilio) pirkimo procesas trunka daug ilgiau.

Pademonstruoti padės mūsų draugų iš „HubSpot“ pateiktas paveikslėlis apie įeinančios rinkodaros metodiką.

kodėl turinio rinkodara
Prieš pirkdami žmonės supranta, kad turi problemą, kurią reikia išspręsti (informuotumas). Jie skiria laiko savo problemai ištirti ir geriau suprasti (svarstymas). Tada jie priima sprendimą, kuris sprendimas jiems geriausiai tinka (sprendimas).

Visapusiškai sukurta turinio rinkodaros sistema padeda jūsų potencialiems klientams visuose trijuose šiuose etapuose, informuodama juos apie tai, ko jie ieško.

Taigi turinio rinkodara padeda jums:

priartina potencialius klientus 1 žingsniu arčiau pirkimo.
Kurdami santykius su tiksline auditorija, kad jie būtų labiau linkę bendradarbiauti su jūsų įmone, o ne su konkurentais.
Jei to nepakanka, įeinančių potencialių klientų (t. y. iš internetinės rinkodaros gautų potencialių klientų) konversijos rodiklis yra 14,6 %, o išeinančių potencialių klientų (iš šaltų skambučių, tiesioginio pašto ir pan.) konversijos rodiklis yra 1,7 %.

Kodėl turinio rinkodara tokia svarbi? Turinio rinkodara skatina didesnius pardavimus.

3. …Ir padeda įjungti pardavimų autopilotą

Šaltas kreipimasis į pardavėjus yra velniškai sunkus.

Žinau, nes per pirmuosius tris mėnesius, kai dirbau „Junto“ visu etatu, tam skyriau 50 % savo laiko.

Kodėl verta investuoti į turinio rinkodarą 1024×470

Kaip galėjote spėti pagal atsakymų skaičių, sekėsi ne itin gerai.

Žmonės yra užsiėmę, ir nė vienas iš tų žmonių neieškojo rinkodaros paslaugų.

Rezultatas: daug nusivylimo. Galiausiai iššvaisčiau daug laiko ir pinigų kampanijoms, kurios nesugebėjo užtikrinti jokios „Junto“ investicijų grąžos.

Turinio rinkodara leidžia valdyti pokalbį

Ne paslaptis, kad parduoti produktą tampa daug lengviau, kai klientas ieško to, ką parduodate.

Tarkime, parduodate aukštos klasės sofas. Žmogui, ieškančiam 300 JAV dolerių kainuojančios sofos, nebus lengva parduoti prekę. Kol jie užsuks į jūsų parduotuvę, jie jau bus apsisprendę, kokios sofos jiems reikia.

Tačiau kas būtų, jei galėtumėte su tuo žmogumi pasikalbėti, kol jis tyrinėja sofas? Kas būtų, jei galėtumėte su jais pasikalbėti apie tai, kaip svarbu mokėti brangiau už kokybę, kol jie dar nėra apsisprendę, kiek išleis?

Kontroliuoti pokalbį, kol jūsų labiausiai tikėtini klientai mokosi, yra neįkainojama. Tas pats pasakytina apie viską – nuo automobilio draudimo iki verslo programinės įrangos.

Tad kodėl gi neparašius apie šiuos pokalbio taškus? Kodėl nekontroliuoti pokalbio, kai jūsų klientai sprendžia, ko jiems reikia? Tikėtina, kad jūsų konkurentai jus aplenkia ir pavagia geriausius potencialius klientus.

Kodėl turinio rinkodara tokia svarbi? Turinio rinkodara leidžia jums kontroliuoti pokalbį.

5. Ji kur kas mažiau erzina nei tradicinė rinkodara
Niekam nepatinka, kai vidury dienos juos pertraukia žmonės, bandantys jiems kažką parduoti.

Snaigės bloga rinkodara

Atsiprašome „Snuggies

40 % interneto naudotojų jau naudoja reklamos blokatorius, ir šis skaičius laikui bėgant nemažės.

Žinoma, reklaminiai skydeliai gali būti geras būdas pristatyti savo prekės ženklą. Tačiau leisti pinigus televizijos reklamoms ir kitoms reklamos formoms, kurios trukdo jūsų klientams, neatrodo geriausias būdas juos įtikinti.

Kita vertus, turinio rinkodara leidžia kurti santykius su klientais, pateikdama savo prekės ženklą jiems naudingu būdu. Spustelėkite, jei norite tai paskelbti „Tweet“.

Tad kodėl vis dar mokate šimtus dolerių už 30 sekundžių trukmės televizijos reklamą? Turinio rinkodara kainuoja daug mažiau (ir yra daug veiksmingesnė). Vietoj to kreipkitės į mus.

6. Turinio rinkodara sustiprina jūsų prekės ženklo žinomumą
Tarkime, vadovaujate investicinei įmonei ir nusprendžiate parašyti informatyvų straipsnį, kuris „Google“ paieškoje užima 1-ąją vietą pagal „kaip investuoti į akcijas“.

Kiekvieną mėnesį „Google“ paieškoje 40 000+ žmonių ieško būtent šios frazės. Dabar savo prekės ženklą kasmet pristatote 480 000 potencialių klientų.

Ir tai tik pagal tikslią frazę „kaip investuoti į akcijas“. Be to, dar 40 000 žmonių kiekvieną mėnesį ieško tikslios frazės „kaip pirkti akcijas“, jau nekalbant apie kitus artimus variantus. Kasmet šios temos ieško mažiausiai 1 mln. žmonių. Spustelėkite, jei norite tai paskelbti „Tweet“.

Taip pat skaitykite: bet kokia kaina venkite šių 7 turinio rinkodaros klaidų.

7. …Ir jūsų prekės ženklo patikimumas
Taigi jūsų investuojantis straipsnis dabar kasmet pasirodo priešais 1+ milijoną potencialių klientų. Iš šio skaičiaus ~25 % žmonių spustelės jūsų straipsnį.

Darant prielaidą, kad skyrėte laiko tam, kad straipsnis būtų naudingas skaitytojams, 250 000 žmonių dabar kasmet jūsų prekės ženklą vertins kaip idėjinį lyderį ir patikimą informacijos šaltinį. Daugelis šių žmonių ilgainiui taps jūsų klientais arba papasakos draugams apie jūsų svetainę ir pavers savo draugą klientu.

Kodėl turinio rinkodara tokia svarbi? Turinio rinkodara sustiprina jūsų prekės ženklo patikimumą.

 Turinio rinkodara užtikrina didėjančią investicijų grąžą

Tarkime, kad nusprendėte parašyti antrą straipsnį apie geriausias dividendines akcijas.

Laikui bėgant „Google“ paieškos sistemoje užimate 1-ąją vietą pagal žodžių junginį „geriausios dividendinės akcijos“, kurio kiekvieną mėnesį ieškoma 22 000 kartų. Dabar savo prekės ženklą kasmet pristatysite papildomiems 260 000 žmonių, o tai reiškia papildomus 65 000 kvalifikuotų svetainės lankytojų kasmet.

Dabar jūsų svetainė nuo 250 000 lankytojų per metus tapo 300 000.

Kiekvienas papildomas straipsnis gali gerokai padidinti jūsų kvalifikuotų svetainės lankytojų skaičių kiekvieną mėnesį. Prie to prisideda ir kitų svetainių nuorodos į naudingus informacijos šaltinius. Kiekviena iš šių nuorodų padeda pritraukti daugiau kvalifikuotų svetainės lankytojų į straipsnį, į kurį pateikiama nuoroda, taip pat į kitus jūsų svetainės puslapius.

Kodėl turinio rinkodara tokia svarbi? Turinio rinkodara užtikrina sudėtinę investicijų grąžą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *