VAIKŲ FOTOSESIJA

VAIKŲ FOTOSESIJA. ŠEIMOS FOTOGRAFAS

*

Vaikų Fotosesija:

“Mes gi esam tie, kurie jų laukia,
Laukdavo ir lauks visais laikais.
Tik su jais mes esame suaugę,
O vieni mes irgi kaip vaikai.”

Poetas Justinas Marcinkevičius

*

 

ŠEIMOS FOTOSESIJA

*

Vaikai – mūsų gėlės ir Lietuvos ateitis. Jie suaugusius iš naujo priverčia pasijusti vaikais, paprastais su nykštuko dydžio ego. Vaikų fotografija yra sudėtingesnė nei fotografuoti vestuves, poras, ar žmogų asmeninėje fotosesijoje.

Suaugę žmonės žino ko atėjo, o vaikai į tai žiuri kaip į savotišką žaidimą, todėl ir šeimos fotografas turi būti su mažu ego šioje vietoje ir draugiškas, žaismingas. O ką daryti,kad vaikas tuom patikėtu? Draugiškuoju aš.

Kaip ir kiekvienoje fotosesijoje, tiek su suaugusiais, reikia laiko susipažinimui. Čia, tarsi pirmame pasimatyme, neskubame paimti už rankos savo būsimo mylimo žmogaus dar nesusipažine, o pabendraujame, išgeriame kavos, papasakojame savo istorija.

*

Lygiai taip pat atėjus į vaikų fotosesija tu papasakoji savo, kaip fotografo, istorija, fotomodelis papasakoja savo ir užsimezga tas ryšys, kurio reikia kūrybiškumui pradėti. Na o vaikams reikia vienintelio mažo dalyko – dėmėsio. Dėmesys Jiems yra didelė dovana, tai su ja aš būnu visur. Tuomet, kai mažieji pajunta ryši su manimi aš pasakau, kad pradedu žaidima, kuris vadinasi fotografija. Benraujant be įtampos, ar įsakinėjimu, vaikas ima man rodyti savo emocijas, improvizuoti – pasirodo tas mažos gyvenančios sielos talentas.

*

VAIKŲ FOTOGRAFIJA

*

Todėl stengiuosi, kad į mūsų procedūra nesikištų tėvai, kad vaikų fotosesija, nekeltu įtampos, o vėliau, perėjus į reportažinę fotografiją, fotografuoju jau be režisūros jų džiaugsmą ir gyvenima, kurie gyvena kiekvieną dieną.

Padarau keletą statytiniu fotografijos versijų, kai visi žiūri į kamerą, bet tai yra mažiausia fotosesijos dalis, kadangi tai jau išeina iš mados. Geriau pažvelgia į kamerą žaisdami kartu momentu, nei stovėdami. Jau mieliau susodinu ant šeimos fotelio, ar suoliuko parke parinkęs nuostabų foną. Kuris atitinka jų aprangos stilių.

*

VAIKŲ NUOTRAUKOS

*

Vaikų fotosesija – viena mėgstamiausių mano užsiėmimų, kadangi pasijuntu savotiškai ir šeimos nariu, šeimos fotografas ir vaikų nuotraukos Jus nudžiugins! Iki susitikimo!

*

 

Vaiku fotosesija su Šeimos fotografu. Miela Vaiku fotografija

VAIKŲ FOTOSESIJA | ŠEIMOS FOTOSESIJA | VAIKŲ FOTOGRAFIJA | VAIKŲ NUOTRAUKOS

Skambinti Dabar