VESTUVIŲ FILMAVIMAS

*

VESTUVIŲ FILMAVIMAS

*

VESTUVIŲ FILMAVIMAS. VESTUVIŲ VIDEO

*

Vestuvių Filmavimas, klipas, kuris Jauniesiems buvo dovana nuo vestuvių fotografo. Vestuvių Filmavimo karjeros pradžia.

*

MENINIS FILMAS. KINEMATOGRAFIJA

*

Pagrindinė mano aistra kinematografijai, pamokos su meile. Išskirtinias mano filmavimas. Visi filmai:

*

MODELIŲ VIDEOSESIJA

*

Pirmosios videosesijos su modeliais. Technikos bandymai:

*

FILMAVIMAS DRONU

*

Įdomiausiais kino filmo momentais dažnai sustabdau ir išanalizuoju kompoziciją, darbą su šviesa, žaismus su spalvomis tarp filme vaidinančių aktorių ir aplinkos.

Čia panašus pavyzdys, kai dailininkai eina semtis įkvėpimo po fotografijos parodas, o fotografai papildomai semiasi idėjų po dailės parodas arba pasidžiaugti mano videogalerija.

*

*

VESTUVIŲ FILMAVIMAS. VIDEOTECHNIKA

*

Populiariausios šiuo metu yra “Panasonic GH5” arba “Sony A7iii” sistemos. Objektyvų ir svorio pasirinkime, funkcionalume, kainos ir kokybės santykyje išlošite su “Panasonic G80” sistema ir “Leica 15mm f1.7” + “Olympus 45mm f1,8” objektyvais bei “Rode” mikrofonu. Vestuvių filmavimas

Kas nori geresnės kokybės prasto apšvietimo sąlygomis, vaizdo 3D gylio, detalumo, bei išnaudoti kameros privalumus fotografijoje – tada rekomenduoju “Sony” sistemą su “Zeiss” objektyvais. Kainos prasme bus ženkliai brangiau, tačiau turėsite universalią hibridinę foto-video kamerą.

Šiuo metu naudoju “Panasonic G80” sistemą videoprojektams ir “Nikon D750” – fotografijos. Tačiau netolimoje ateityje mano fotokrepšyje šią techniką pakeis “Sony A7iii” su “Sony Zeiss Distagon T* FE 35mm f1.4 ZA “ objektyvu ir “Sony A7Riii” su “Zeiss Batis 85mm f1.8”. Vestuvių filmavimas

*

Su šia sistema galima tapti universaliais savo turinio kūrėjais ir kasmet tobulėjant technologijoms mes gausime vis daugiau galimybių fotografijos ir videografijos srityje.

Fotografuojant iš aukštai Jums prireiks drono. Pradėkite mokytis skraidyti po savo kambarį, nuo pigaus, delne telpančio, kad išmoktumėte visas valdymo subtilybes, o vėliau jau šiek tiek didesnį, pvz “DJI Tello” , su kuriuo mokysitės skraidyti lauke “DJI” programėlės telefone pagalba. Nes žmonės iš karto įsigiję brangų produktą susilaukia brangių nemalonumų su kritimais. Kai viską išmoksite – sekantis Jūsų pirkinys priklausys nuo poreikių ir galimybių. Jei keliaujate – “DJI Mavic Air”, o jei norite profesionalios kokybės šuolio“DJI Phantom 4 Pro” arba kompaktišką – “Mavic Pro 2”

*
Vestuvių Filmavimas Dronu Iš Paukščio Skrydžio Vilniuje Ir visoje Lietuvoje

VESTUVIŲ FILMAVIMAS | MENINIS FILMAS | FILMAVIMAS DRONU