VESTUVIŲ FOTOGRAFAS DONATAS RIMKUS

VESTUVIŲ NUOTRAUKOS

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS DONATAS RIMKUS: “JŪSŲ ŠVENTĖS AKIMIRKA KLASIŠKAI STILINGAME PORTRETE!”

*

*

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS

VESTUVIŲ FOTOSESIJA

*

Santuoka – Tai vienas iš septynių sakramentų. Kaip Krikšto sakramentas suteikia apsaugą nuo blogio, pririša prie mūsų giminės, sujungia su protevių medžiu, taip ir santuokos sakramentas sujungia du žmones į amžinajį gyvenimo kelia kartu, jie įgyja naujų gebėjimu ne tik auklėjant vaikus, bet ir būti vienas kito poroje meilės atspindys. Žmonės tarsi sujungiami šventu energetiniu siūlu, todėl ir gali jausti vienas kita per beribį atstumą.

Todėl vieniems Vestuvės yra besalygiškai šventas dalykas, kitiems tiesiog civilinė šventė. Kaip ir poros fotosesijoje, taip ir vestuvinėje, jaučiasi, kur tikros meilės spindėjimas, o kur tik gražiai atrodantys, pasipuoše žmonės. Kadangi su vienais nuotraukos atrodo spindinčios tikra meile, su kitais tiesiog remiuosi aktorine vaidyba, kad išgauti panašų rezultatą. Vestuvių fotografas Donatas Rimkus tuo pasirūpins.

Jaunieji visada pasirenka savo vestuvių fotografą pagal jiems patikusį labiausiai rezultato ir kainos santikį. Aš dar manau, jog fotografuoti vestuves yra likimas, nes pasirinke tave žmonės būna labai panašus, tarsi broliai ir seserys.

*

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS DONATAS RIMKUS. BENDRAVIMAS SU JAUNAISIAIS

*

Kaip ir kiekvienoje fotosesijoje, labai svarbu nuraminti žmones, kad nebūtų pašalinio jaudulio veide. Tuomet aš jiems pranešu, jog kai matęs daugiau nei 200 vestuvių – su visomis viskas baigiasi sklandžiai, be sunkumų, nesusipratimų. Pabendraujame pasiruošimo metu, prieš fotografuojantis, apie vienas kitą ir jau galima pradėti fotografuoti pirmuosius santuokos žingsnelius.

Iš pradžiu apsirengimo procesą Jaunosios, po to Jaunikio. Vėliau pirmosios fotografijos namuose su tėvais, seneliais, artimiausiais žmonėmis. Bažnyčioje, ar santuokų rūmuose vestuvių fotografas imasi reportažinės fotografijos principo, kai nesikišama į įvykių eiga, o stebimos renginio įvykių smulkmenos, o mintyse fiksuojame “žalią varnelę” ką privaloma nufotografuoti vestuvinės fotosesijos metu. Vestuvių fotografas

*

Po santuokos ceremonijos, jau prasides tikras fotografo žygdarbis. Vienas iš svarbiausių momentų, ką jaunieji turės įsidėti, į savo vestuvinį fotoalbumą. Meilės istorijos fotosesija dažniausiai darau miesto senamiestyje. Rezultate nustebinu žmones, jog nesugaištant daug laiko, padarau nemažai fotografijų gamtoje ir Vilniaus senamiestyje per labai trumpą laiką. todėl visada tiek kolegoms rekomentuoju, tiek Jauniesiems, jog svarbiausia fokusuotis ne į fotosesijos procesą, o į vienas kito laimę pirmuosiuose santuokos žingsniuose.

Pabaigoje, jau Jaunuosius vestuvių fotografas atiduoda į muzikantų rankas, todėl ir vėl prasideda reportažinio stiliaus vestuvių fotosesija.

*

“7 Būdai Kaip Vestuvių Fotografui Išvengti Nepatenkintų Klientų”. – Dienraščio “lrytas” straipsnis apie mane naudingas ir Jauniesiems, ir fotografuojantiems vestuvių poras.

*

Vestuvių Fotografas donatas rimkus vilniuje ir visoje Lietuvoje

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS DONATAS RIMKUS | VESTUVIŲ NUOTRAUKOS | VESTUVIŲ FOTOSESIJA

Skambinti Dabar