Visos svetainės nuorodos

Tai TIKRA IR SĖKMINGA istorija apie Bryaną Stenslokkeną , Sent Luise įsikūrusios interneto rinkodaros bendrovės „ Clix“ SEO vadovą  .
„Žemiau pamatysite dar vieną įdomią vieno iš mūsų puikių klientų atkūrimo istoriją. Net ir sumažinus visos svetainės nuorodos baudą iki dalinės, svetainė atgauna reitingą. Po devynių mėnesių ir dar vieno atsisakymo dalinė bauda taip pat buvo panaikinta, o tai dar labiau padidino reitingą. Tai puiki istorija apie organizuotumą, analizę ir kantrybę! “

 


 

2013 m. Gruodžio mėn. Priėmėme klientą, kuris gavo „Google“ visos rankos rungtynių baudą. 2014 m. Gegužę (po penkių mėnesių) mes pateikėme pirminę kliento peržiūros užklausą. Mums pavyko pasiekti, kad visos vietos varžybų bauda būtų sumažinta iki dalinių rungtynių baudos. Be to, praėjusį mėnesį mes pateikėme antrą prašymą persvarstyti, kaip ištaisyti dalinę rungtynių baudą, ir sėkmingai atšaukėme rankinį šlamšto veiksmą.

Du už du tu sakai? Džiugina švelniai tariant!

Teisingai – mes pateikėme du prašymus persvarstyti ir gavome du tinkamus atsakymus į juos abu. Tačiau mes tikrai nebūtume sulaukę tiek sėkmės, kiek be  pažintinio SEO atgalinio ryšio analizės įrankio .

Taikoma nuobauda visoje svetainėje. Rankinis veiksmas

Klientas atėjo pas mus su bauda už visos vietos varžybas. Ankstesnis jų SEO pardavėjas automatizavo kliento nuorodų kūrimą naudodamas anksčiau populiarią „black hat“ SEO programinę įrangą, vadinamą SEnuke. Kas mėnesį buvo kuriama tūkstančiai raktinių žodžių turinčių inkaro teksto nuorodų. Kai kurie svetainių tipai, kuriuose buvo kuriamos nuorodos, buvo interneto katalogai, straipsnių katalogai, tinklaraščių tinklai ir forumai.

Klientas dirbo su SEO pardavėju apie trejus metus ir nė nenumanė, kad nuorodų kūrimo automatizavimas gali padaryti tiek daug žalos svetainei.

Tiesą sakant, dirbdamas su šešėliniu SEO pardavėju klientas nuolat matė teigiamus rezultatus raktinių žodžių reitinge ir natūraliame sraute. Tai bus tol, kol „Google“ atliks rankinius veiksmus ir taikys visos svetainės atitikties baudą domene.

Pradinis pranešimas apie baudą rankiniu būdu

Organinio kliento srautas žymiai sumažėjo, o geri laikai baigėsi.

Rankinio baudimo priežastis

Žemiau aš išsamiai aprašysiu tikslius veiksmus, kuriuos atlikome norėdami atsigauti po nubaustų baudų .

Suprasti bausmės rūšį

Pirmas žingsnis – nustatyti ir suprasti rankinio veiksmo tipą, su kuriuo susiduriate. Štai sąrašas, kurį „Google“ turi puslapyje „Rankiniai veiksmai“:

Rankinių veiksmų tipai

Šiuo atveju mes sprendžiame  nenatūralias nuorodas į jūsų svetainę . Kai bausmės priežastis yra atvykstamieji ryšiai, pagrindinis tikslas yra pašalinti kuo daugiau šlamšto ir nenatūralių nuorodų. Patikėkite manimi, tai daug lengviau pasakyti nei padaryti!

Surinkite nuorodos duomenis

Tai yra bene svarbiausias proceso žingsnis, ypač kai kalbama apie dešimtis tūkstančių nuorodų. Pateikdami klientui pateiktą pirminę peržiūros užklausą, atsižvelgėme tik į „Google Webmaster Tools“ ir „kognityviųSEO“ nuorodų duomenis. Tai buvo klaida ir greičiausiai priežastis, kodėl visos vietos varžybų bauda atiteko tik dalinei rungtynių baudai, o ne visiškam atsigavimui. Deja, nėra nė vieno atgalinės nuorodos duomenų šaltinio, kuris parodytų kiekvieną nuorodą, nukreipiančią į jūsų svetainę.

Oho whoa whoa … atsarginę minutę. Sakote man, kad „Google“ nepateikia visų gaunamų nuorodų, nukreipiančių į mano svetainę?

Ne – „Google“ nerodo žiniatinklio valdytojams kiekvienos nuorodos, nukreipiančios į jų svetainę (labai apmaudu).
Taigi, kai vykdėme dalinę rungtynių baudą, nusprendėme įtraukti dar porą nuorodų duomenų šaltinių. Surinkome nuorodų duomenis iš „Google“ žiniatinklio valdytojo įrankių, pažintinių SEO, „Bing Webmaster Tools“ ir „MajesticSEO“ istorinio indekso. (kognityvinis SEO pagal numatytuosius nustatymus naudoja „Fresh Index“)

Importuoti + įvertinti nuorodas ir kurti atsisakymo failą

Čia atsirado pažintinio SEO bruožai, kurie labai palengvino mūsų gyvenimą. „cognitiveSEO“ leidžia vartotojams importuoti nuorodas iš kitų duomenų šaltinių ir importavimo proceso metu automatiškai pašalina dublikatus ir kitus neatitikimus.

Importuoti nuorodas CognitiveSEO

Gavę visas gaunamas nuorodas vienoje vietoje, pradėjome vertinti ir klasifikuoti nuorodas bei persiųsti domenus, naudodami patogų ir patogų „kognityvių SEO“ įrankį „ Link Navigator“ .

„CognitiveSEO Link Navigator“ - rankinis baudų susigrąžinimas

„„ Link Navigator “įrankis suteikė mums galimybę lengvai sukurti domeno lygio atsisakymo failą klientui. Tai sutaupė TONS laiko, ir jūs žinote posakį … laikas yra pinigai “.

Mes nusprendėme atsisakyti domeno, o ne nuorodų lygio dėl gaunamų nuorodų, su kuriomis susidūrėme, kiekio. Atsisakymas galų gale turėjo 1509 persiuntimo domenus. Neautomatiškai sukurti atsisakymo failą 1509 domenams būtų užtrukę daug laiko (ir didžiulį skausmą **).

„CognitiveSEO“ atsisakyti failo eksportavimo nubaudimo

Nuorodos pašalinimo užklausos el. Pašto adresas

Eksportavę domeno lygio atsisakymo failą iš pažintinio SEO, mes nukopijavome / įklijavome domenus į „Google Sheet“. Tada mes surinkome „Whois“ informaciją (vardus, el. Pašto adresus, telefono numerius ir kt.), Kad galėtume pradėti kreiptis į žiniatinklio valdytojus, prašydami jų pašalinti nuorodas.
Čia pateikiama ekrano kopija, kaip suformatavome nuorodų pašalinimo užklausos el. Pašto informacijos skaičiuoklę:

Nuorodų pašalinimo el. Pašto adresas už rankinį baudimą

Negavome daug atsakymų iš žiniatinklio valdytojų, o nemažai atsakymų, kuriuos gavome, reikėjo sumokėti už nuorodų pašalinimą.

Mes nemokėjome už jokių nuorodų pašalinimą, ir aš jums labai patariu tai padaryti.

Atminkite, kad „Google“ nesitiki, kad pašalinsite visas nenatūralias nuorodas. Tačiau jie nori pamatyti, kad jūs gerai pasistengėte.

kognityvinė SEO diagrama, rodanti nenatūralių nuorodų kritimą

Įmeskite nenatūralias nuorodas

Prašymas persvarstyti

Anot „Google“, gera peržiūros užklausa atlieka tris dalykus:

  • Paaiškina tikslią jūsų svetainės kokybės problemą.
  • Aprašomi veiksmai, kurių atlikote problemai išspręsti.
  • Dokumentuoja jūsų pastangų rezultatus.

Na, mes padarėme būtent tai. Čia pateikiama konkreti informacija, kurią įtraukėme į kliento persvarstymo užklausas:

1. Nuoroda į „Google“ lapą, kuriame buvo užfiksuotos mūsų elektroninio pašto žinios

2. Nuoroda į „Google“ lapą, kuriame išvardytos visos nuorodos, kurias mums pavyko pašalinti

3. Nuorodų, kurias mums pavyko pašalinti, skaičius

4. Žiniatinklio valdytojų, kuriems reikėjo sumokėti už pašalinimą, skaičius

5. Išvardijo ankstesnius SEO pardavėjus, kurie dalyvavo kuriant nenatūralias nuorodas

6. Prisiėmė visą atsakomybę už nuorodų kūrimą (neatsižvelgiant į ankstesnius SEO pardavėjus)

Būtinai naudokite visus „Google“ dokumentų URL, kuriuos įtraukėte į peržiūros užklausą (pvz., Http://docs.google.com/….), O ne sutrumpintą URL. Be to, įsitikinkite, kad redagavote „Google“ dokumentų, kuriuos norite įtraukti į peržiūros užklausą, bendrinimo nustatymus. Įsitikinkite, kad nustatymai yra „Visi, turintys nuorodą, gali peržiūrėti“.

Bendrinamų nuorodų G dokumentų pavyzdys

Pergalė – rankinės bausmės panaikintos

Žemiau pateiktas peržiūros prašymo atsakymas buvo gautas 2014 m. Gegužės 25 d., Praėjus maždaug dviem savaitėms po pateikimo.

1-asis peržiūros užklausos atsakymas (visos svetainės atitiktis nukrito į dalinę atitiktį)

Pirmasis atsakymas į peržiūros užklausą

Praėjus kelioms dienoms po to, kai visos svetainės atitiktis buvo nutraukta iki dalinės atitikties, patikrinau kliento raktinių žodžių reitingą. Rezultatai buvo šokiruojantys, atsižvelgiant į tai, kad klientas vis tiek turėjo dalinę baudą už mačą. Čia pateikiami kliento raktinių žodžių reitingai nuo gegužės 25 iki gegužės 27 dienos:

Reitingo patobulinimai

Mes taip pat patyrėme reikšmingą organinio srauto padidėjimą po to, kai visos varžybų bausmė buvo panaikinta iki dalinės baudos:

Organizuoto srauto augimas plačiame ir daliniame tinkle

Bet mes dar nebaigėme. Per kitus devynis mėnesius apdorojome dar daugiau nuorodų, kad galėtume pasirengti kitai peržiūros užklausai. Pasinaudoję šiomis naujomis nuorodomis, pakartojome informavimo ir įrašymo veiksmus. Galiausiai mes pateikėme dar vieną prašymą persvarstyti, šį kartą – dėl dalinės rungtynių baudos. Vos po dviejų dienų mes gavome šį atsakymą:

Antrasis atsakymo dėl peržiūros prašymas

Sėkmė! Mūsų svetainė be baudų buvo taikoma tik maždaug dvi savaites, todėl vis dar gana anksti pastebėti reikšmingus organinio srauto svyravimus. Tačiau jau pastebėjome, kad padidėjo raktinių žodžių reitingai:

Reitingas Rankinis baudos panaikinimas

Paskutinės mintys

Praėjo šiek tiek daugiau nei metai, kai klientas gavo pirmąją rankinę baudą. Visi rankiniai veiksmai dabar anuliuoti, o domenui netaikomos baudos. Mes švelniai tariant, esame ekstazės. „cognitiveSEO“ sutaupė daug laiko ir pastangų ir iš tikrųjų palengvino mūsų gyvenimą per peržiūros prašymo procesą. Esame dėkingi, kad po ranka pasiekėme tokį aukščiausio lygio įrankį.

 

Atskleidimas
Tai nėra mokamas įrašas ir kognityvinis SEO nesudarė jokio susitarimo su autoriumi. Tai sėkminga Bryano Stenslokkeno nuobaudų išieškojimo istorija , parašyta ir dokumentuota jo paties.

 

Apie autorių

Bryanas Stenslokkenas

 

Bryan Stenslokken
SEO vadovas –  Clix

Esu „Cardinal Nation“ gimtoji ir interneto rinkodaros entuziastas, kuris kasdien stengiasi išmokti naujų koncepcijų ir dalytis naujoviškomis idėjomis. Įgijau interneto rinkodaros bakalaurą ir su pagyrimu baigiau Maryville universitetą čia, Sent Luise, MO. Šiuo metu dirbu Sent Luiso interneto rinkodaros įmonėje „The Clix Group“ ir man tai labai patinka. Tai geras ženklas, kai kiekvieną rytą atsibundi su nekantrumu eidamas į biurą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *